درب استیل

درب استیل را می توان در ورودی های آپارتمان ها و یا پارکینگ ها و فروشگاه ها و .... اجرا کرد. امکان اجرای آن در دو صورت تک لنگه و دولنگه وجود دارد. از این محصول می توان به عنوان درب استیل ضدسرقت نیز استفاده کرد. امکان ترکیب آن با شیشه سکوریت نیز وجود دارد. رنگ های متنوع و طرح های گوناگون نیز در آن اجرا می شود.

درب استیل

درب های استیل آکات پلاس بر اساس کاربری هر ساختمان در انواع : درب استیل ورودی ساختمان، درب استیل مغازه و فروشگاه، درب استیل ضد سرقت، درب استیل لابی با دو رنگ طلایی و نقره ای به صورت تک لنگه و دولنگه با ترکیبی از قطعات شیشه ای و چوبی طراحی و ساخته می شود.
درب استیل مغازه تک لنگه

درب استیل مغازه تک لنگه

قیمت 46,000,000 تومان
درب استیل دو لنگه ضد سرقت

درب استیل دو لنگه ضد سرقت

قیمت 52,000,000 تومان
درب استیل طلای یک لنگه

درب استیل طلای یک لنگه

قیمت 42,000,000 تومان
درب استیل طلایی یک نیم لنگه
درب ورودی استیل دو لنگه

درب ورودی استیل دو لنگه

قیمت 65,000,000 تومان
درب ورودی استیل سیلور

درب ورودی استیل سیلور

قیمت 57,000,000 تومان
درب طلایی استیل لابی لوکس

درب طلایی استیل لابی لوکس

قیمت 45,000,000 تومان
درب استیل طلایی مغازه

درب استیل طلایی مغازه

قیمت 46,000,000 تومان
درب استیل طلایی ضد سرقت

درب استیل طلایی ضد سرقت

قیمت 66,000,000 تومان
درب ورودی استیل طلایی

درب ورودی استیل طلایی

قیمت 52,000,000 تومان
درب استیل تک لنگه حفاظی

درب استیل تک لنگه حفاظی

قیمت 36,000,000 تومان
درب استیل طلایی ورودی

درب استیل طلایی ورودی

قیمت 66,000,000 تومان
 

قیمت درب استیل

آیا درب تک لنگه است و یا دو لنگه؟ چه طرح و رنگی بر روی آن باید پیاده شود؟ درب درخواستی ترکیبی از شیشه سکوریت است و یا تمام استیل؟ استیل بکار رفته چه کیفیتی دارد؟ و مواردی از این دست در تعیین قیمت درب استیل نقش دارد.

هر چه کیفیت استیل بالاتر باشد و یا شیشه سکوریت بکار رفته مجهز به فناوری نانو باشد مسلما هزینه بالاتری در پی خواهد داشت چرا که در تولید این محصولات هزینه و جنس و زمان بیشتری مصرف شده است و در نتیجه کیفیت و قیمت بالاتری نیز خواهد داشت. با تمام این تفاسیر قیمت های درب استیل متفاوت است چرا که عوامل مختلفی در آن دخیل است و نمی توان به راحتی و در یک مکالمه ساده بدون در نظر گرفتن طرح و کیفیت و جنس به ارائه قیمت پرداخت.

جدا از موارد گفته شده در بالا اینکه درب ضد سرقت و حتی ضد حریق باشد نیز در تعیین قیمت تاثیرگذار است. درب های ضد سرقت به گونه ای طراحی و اجرا می شوند که ورود ناخواسته افراد را به حداقل ممکن می رساند و خیلی بهتر از درب های معمولی از ساختمان محافظت می کند.

قیمت درب استیل
مدل (درب استیل) قیمت تومان
درب استیل دو لنگه درب استیل تک لنگه
قیمت درب استیل ضد سرقت 32000000 22000000
قیمت درب استیل ورودی 2300000 1700000
قیمت درب استیل و شیشه 2700000 1900000
قیمت درب استیل طلایی 3500000 3100000
قیمت درب استیل پارکینگ 4300000 3900000
قیمت درب استیل مغازه 2100000 1750000

  * قیمت بر حسب کیفیت متریال و ابعاد درب می باشد.

  * قیمت (با محاسبه لوله و پروفیل استیل و شیشه، یراق آلات، نصب) می باشد.

  * هزینه حمل به صورت جداگانه محاسبه می گردد.

  * برای اطلاع از قیمت بروز انواع درب استیل تماس بگرید.

درب استیل آکات پلاس بر اساس شاخص های تعیین کننده قیمت درب استیل و توجه به مشتری مداری اقدام به ایجاد وب سایت آنلاین و به روز قیمت درب استیل کرده است. هدف ما از این کار انتقال اطلاعات کامل از انواع درب استیل به همراه تصاویر و ویژگی های آنها در یک صفحه برای آشنای خریداران است تا از قیمت به روز درب استیل و تفاوت مدل های درب ورودی استیل، درب استیل ضد سرقت، درب استیل طلایی، درب استیل مغازه و فروشگاه آگاهی پیدا کنند.

با مطالعه مطالب وبسایت ما در این صفحه به خوبی از نکات ضروری در زمان خرید درب استیل اطلاع پیدا می کنید وبه آسانی مناسب ترین قیمت درب استیل را بر اساس ویژگی‌های ایمنی و طراحی ظاهری دلخوا خود انتخاب می کنید.

با آگاهی از کاربری ساختمان مکان نصب درب استیل و کیفیت آلیاژ استیل و ویژگی های ایمنی این دربها در انتخاب درب استیل مناسب پروژه خود کمترین اشتباه را خواهید کرد می دهد. ما در درب استیل آکات پلاس مشاوره حرفه ای در زمینه خرید درب استیل و قیمت بروز درب استیل را به شما ارائه می دهیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

ویدیو درب استیل تک لنگه

چه عواملی در قیمت درب استیل تاثیر گذار هستند

افزایش یا کاهش قیمت درب استیل بر اساس عوامل مختلفی تغییر می کند که قبل از خرید درب استیل بهتر است به آنها توجه داشت مهم ترین عوامل تاثیر گذار در قیمت درب استیل عبارتند از :

(کیفیت آلیاژ درب استیل)

مهم ترین عامل که بخش زیادی از قیمت خرید یک درب استیل را به خود اختصاص می دهد کیفیت آلیاژ درب استیل است. اگر مهارت و تجهیزات فنی تولید کننده درب استیل پیشرفته و مدرن باشد اما کیفیت آلیاژ درب استیل به اندازه استاندارد نباشد پس از ساخت و نصب درب استیل در زمان کوتاهی درب تولید شده مشکل تغییر رنگ و زنگ زدگی یا اکسیداسیون پیدا می کند و امکان شکستن اجزای آن در نتیجه کاهش ایمنی وجود دارد.

کیفیت آلیاژ درب استیل تعیین کننده اول قیمت درب استیل است. در بازار صنعت ساختمان سازی دو نوع آلیاژ به نام استیل ۳۰۴ و استیل ۲۰۱ برای انتخاب وجود دارد که هر کدام مزیت ها و معایبی دارد.

اما به صورت کلی قیمت درب استیل ۳۰۴ به دلیل کیفیت بالاتر آن و مقاومت بیشتری در برابر خوردگی و زنگ زدگی در مقایسه با قیمت درب استیل ۲۰۱ گرانتر است. ما در شرکت درب استیل آکات پلس بر اساس مکان پروژه و شرایط آب و هوایی محل ساختمان مناسب ترین درب استیل را به منصفانه ترین قیمت درب استیل به شما پیشنهاد می دهیم.

(تجربه فنی و مهارت نیروی نصب درب استیل)

عامل مهم دیگری که در قیمت درب استیل موثر است و توجه زیادی به آن نمی شود، تجربه و مهارت فنی نصاب درب استیل است‌. اگر از بهترین لوله وپروفیل  و با کیفیت ترین یراق آلات و قفل از آلیاژ استیل 304 در ساخت درب استیل استفاده شود است اما نیروی نکسین نصبی که وظیفه مونتاژ و نصب درب استیل را بر عهده دارد تجربه کافی برای انجام دقیق و استاندارد نصب درب استیل نداشته باشد، نتیجه کار یک درب نا ایمن خواهد بود.

با گذشت زمان کمی درب نصب شده با مشکل مواجه می شود و نیاز به اجرای مجدد دارد. حتی امکان دارد به دلیل اشتباهات نصاب درب به دیواره ورودی ساختمان آسیب وارد شود و باعث خسارت بیشتری شود.

درب استیل آکات پلاس با تکنسین های ماهر و با تجربه که بیش از ۲۰ سال تجربه نصب درب استیل را دارند در زمینه فروش، طراحی، ساخت و نصب درب استیل به شما تضمین می دهیم که تمام مراحل انجام سفارش شما توسط ماهر ترین تکنسین ها با بالاترین کیفیت انجام خواهد شد.

ویدیو درب استیل طلایی تک لنگه مغازه طلا فروشی

قیمت درب استیل چگونه محاسبه می شود

در محاسبه قیمت درب استیل یک مبنای مشخص وجود دارد که براساس آن مدل های مختلف این محصول قیمت گذاری می شود. ضخامت لوله و پروفیل های استیل به عنوان یک عامل تعیین کننده در نحوه محاسبه قیمت درب استیل همیشه وجود دارد و کیفیت یراق آلات و اتصالات درب استیل عامل مهم دیگری است که به آن توجه می شود.

اگر ضخامت لوله و پروفیل های استیل که در ساخت درب استفاده می شود از میزان استاندارد کمتر باشد ایمن درب که به عنوان حفاظ ورودی ساختمان ساخته شده بسیار کاهش پيدا خواهد کرد و خطرات زیادی در آینده ایجاد خواهد شد.

پس اگر از یک مدل درب استیل با چند قیمت متفاوت مواجه شدید حتما ضخامت لوله و پروفیل های استیل را از فروشنده یا شرکت ارائه کننده این محصول سئوال کنید. در مورد کیفیت یراق آلات و اتصالات درب استیل نیز باید به استاندارد بودن آنها توجه شود زیرا در بازار یراق آلاتی با کیفیت های پایین وجود دارند و به مرور زمان در استفاده مکرر خواهند شکست . در نتیجه قیمت درب استیل با این یراق آلات ارزان تر خواهد بود اما کیفیت کار بسیار پایین خواهد بود.

درب استیل آکات پلاس تنها با یراق آلات و اتصالات درجه یک و رعایت صخامت استاندارد در پروفیل ها و لوله های استیل اقدام به ساخت درب استیل می کند به همین دلیل به عنوان معتبر ترین برند بازار ساختمان در این زمینه شناخته می شود.

محاسبه آنلاین درب نرده استیل آکات پلاس بدون در نظر گرفتن ابعاد آن به چند بخش مشخص به ترتیب زیر انجام می شود.

 • قیمت دستگیره درب استیل
 • قیمت قفل درب استیل
 • قیمت شیشه در درب استیل
 • قیمت لولا درب استیل
 • قیمت فریم و زوار درب استیل
 • قیمت طراحی درب استیل
 • قیمت لوله و پروفیل استیل به کار رفته در ساخت درب
 • قیمت ساخت و نصب درب استیل

درب یکی از مهمترین و ضروری ترین بخش های هر ساختمان محسوب می شود به طوری که بدون آن مفهوم خانه و یا ساختمان ناقص می باشد. موضوع ایمنی و زیبایی مسیر های ورودی ساختمان و اتاق ها یکی از دلایل مهمی که درب ها را به اجزای اصلی در ساختمان تبدیل کرده است. این موضوع آنچنان اهمیت دارد که از حدود هشت قرن پیش از میلاد درب ها به انواع و اشکال مختلف در ساختمان ها بکارگرفته شده است و هر روزه به کارایی امنیت آن افزوده شده است. به دلیل موارد و موضوعات مختلفی که در گذشته وجود داشته است درب ها به انواع  محتلف اعم از چوبی، آهنی و سنگی ساخته می شد. درب چوبی اولین نوع از درب ها بود که مورد استفاده قرار گرفت. بعد از انقلاب صنعتی کاربرد فلزات بسیار مورد استفاده قرار گرفت. درب ها به شکل مستطیل و عموما از جنس چوب گردو، بلوط و یا افرا بوده است.

در ایران درب های فلزی در دوره قاجار مورد استقبال قرار گرفت. این درب ها برای سر سرا های کاخ ها و غیره مورد استفاده قرار می گرفت. از همان گذشته تا به اکنون امکان پیاده سازی طرح ها و شکل های گوناگون بر روی درب های چوبی و فلزی وجود داشت.

درب استیل

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و توسعه صنعت ساخت و ساز ، دست اندرکاران در تلاش هستند تا هر چه بیشتر به جنبه ایمنی درب ها بیافزایند و از طرفی موضوع زیبایی و استقامت محصول نیز روز به روز بیشتر مورد توجه است. درب های استیل در انواع و طرح های گوناگون در چند دهه اخیر ارائه شده اند و هر چند که عمر چندانی ندارند اما به خوبی از پس موانع و امتحانات و برآوردن انتظارات از یک درب ایده ال بر آمده اند.

درب استیل در واقع از فلزی تشکیل شده است که ترکیبی از آهن ، کروم و نیکل می باشد. این دو عنصر به صورت کنترل شده به آهن اضافه می شود. در مرحله بعد کربن و منگنز به آن اضافه می شود. دمیدن گازها به افزایش مقاومت و استحکام در فلز می انجامد و افزودن کروم و نیکل از اکسید شدن و زنگ زدگی درب استیل جلوگیری می کند. در نهایت محصولی به دست می آید که استحکام بالا و زیبایی خاص خود را دارد.

می توان بر روی استیل رنگ های گوناگون را با روش های مخصوص پیاده کرد. و به این ترتیب رنگ های متنوع برای طرح ها و سلیقه ها گوناگون موجود است. این رنگ ها اعم از مسی، برنزی، طلایی، دودی و مشکی می باشد.

درب استیل

استیل فلزی مناسب برای ایجاد و تولید درب در طرح های گوناگون است و اگر با شیشه سکوریت نشکن ترکیب شود درب استیل بسیار زیبا و خاص را تولید خواهد کرد. شیشه های بکار رفته سکوریت نیز می توانند به صورت مات و یا براق ارائه شود. در هر صورت ساخت یک درب استیل بسته به طرح و متراژی که دارد ممکن است چند روز نیازمند به کار کارگاهی باشد تا طرح مورد نظر بر روی آنها پیاده شود.

آنچه در اینجا باید به آن اشاره کرد کیفیت و جنس استیل مورد استفاده در درب های استیل است. بسته به میزان کروم و نیکلی که به آهن افزوده می گردد می توان به کیفیت و درجه نگیری و اکسید نشدگی پی برد. بر این اساس استیل به لحاظ کیفیت به چند دسته تقسیم می شود که پایین ترین آن 201 است که پس از مدتی دستخوش تغییر و زنگ زدگی خواهد شد. در مقابل استیل های 304 و 316 بسیار باکیفیت و مقاوم در مقابل تغییر و افت کیفیت می باشند. از اینرو جهت جلوگیری از تحمیل هزینه های بازسازی و یا تعویض در آینده نزدیک پیشنهاد می شود که استیل با کیفیت برای ساخت درب ها مورد استفاده قرار گیرد.

درب استیل

درب استیل ضد زنگ

درب استیل ضد زنگ از استیل بسیار باکیفیت ساخته شده است و در مقابل اکسید شدگی و خوردگی بسیار مقاوم است. امکان تولید این درب ها در رنگ ها و طرح های گوناگون و متنوع وجود دارد و ابعاد مختلفی را پوشش می دهد. استیل 304 بسیار باکیفیت است و وقتی که در رنگ های متنوع بکار گرفته شود می توان طرح های زیبایی را به وجود آورد.

اجرای این درب ها در آپارتمان ها و هتل ها و لابی ها بسیار شکیل و مناسب است و حتی می توان در برخی از ساختمان های تجاری و .... نیز قابلیت اجرا دارد. آنچه حاصل می شود نمایی باشکوه و البته هماهنگ با ساختمان و زیبایی منحصر به فرد است.

ویدیو درب استیل ورودی ساختمان دو لنگه

درب استیل ضد سرقت

درب استیل ضد سرقت، بسیار مقاوم و مستحکم است . تولید و طراحی آن به گونه ای اجرا می شود که تا حد ممکن از ورود ناخواسته افراد جلوگیری کند. البته در رسیدن به این مقصود حتما باید جنس متریال و یراق آلات عالی باشد و اجرا کنندگان نیز باتجربه و متبحر باشند. قفل های بکار رفته باید استیل ضد زنگ باشد و می تواند در رنگ ها و طرح های گوناگون ارائه شود. همچنین این قفل ها به گونه ای عرضه می شود که امکان کپی برداری از آنها وجود نداشته باشد. علاوه بر این درب ضد سرقت استیل با قفل های دیجیتالی نیز وارد بازار شده است. طراحی لولاها به گونه ای است که تداخل و یا اثر منفی در ظاهر درب ایجاد نکند و به گونه ای اجرا می شود که پنهان باشد.

حفظ امنیت در برابر سرقت در درب ورودی هر ساختمان مهمترین اصل است. توجه به ظاهر مدرن و جذاب و رعایت ایمنی در صنعت تولید درب های ساختمان باعث شده تا محصول جدید و کاربردی که تمام ویژگی های زیبایی و ضد سرقت بودن را به همراه دوام و ماندگاری دائمی داشته باشد در یک محصول به نام درب استیل ضد سرقت ایجاد شود. درب استیل ضد سرقت یک سازه ایمن زیبا و بادوام است که تمام نکات ایمنی و لوکس بودن را یک جا دارد. آلیاژ استیل 304 یک فلز با دوام و ضد پوسیدگی است و قابلیت زیادی برای طراحی و شکل پذیری دارد و می‌تواند برای ساخت انواع درب استیل ضد سرقت استفاده شود. به کارگیری از انواع قفل ضد سرقت ساده و برقی و نصب لوله های استیل توکار به همراه شیشه های چند لایه ضد گلوله در ساخت درب استیل ضد سرقت این محصول را یکی از اولین گزینه ها در انتخاب دربهای ضد سرقت کرده است.

مزیت های درب استیل ضد سرقت

 • ظاهر مدرن و جذاب به دلیل استفاده از استیل
 • ماندگاری و دوام در برابر تغییر رنگ و زنگ زدگی
 • امنیت و استحکام بسیار بالا امکان استفاده در هر ساختمان

درب استیل ضد سرقت

درب استیل طلایی

توجه به زیبای ظاهری و کیفیت متریال در طراحی درب های لوکس باعث شده است که طراحان و تولید کنندگان درب های ساختمانی از استیل طلایی برای ساخت انواع درب استیل استفاده کنند. درب استیل طلایی یک محصول زیبا لوکس و مقاوم است که جلا و زیبایی رنگ جذاب طلایی را در خود دارد و ایمنی یک درب فولادی نیز برخوردار است.
درب استیل طلایی با استفاده از پروفیل های استیل آنالیز شده طلایی در ابعاد۴۰ در ۸۰ میلیمتر برای فرم یک چارچوب و پروفیلهای ۳۰ در ۶۰ میلیمتر برای قاب درب به همراه اتصالات و یراق آلات لولا و قفل های استیل درجه یک ساخته می شود. درب استیل طلایی بیشتر در ورودی ساختمان های لوکس، ویلاها و به خصوص طلا و جواهر فروشی ها استفاده می شود در طراحی درب استیل طلایی محدودیتی از نظر ابعاد و تعداد لنگ های بازشو و ثابت وجود ندارد.

خصوصیات درب استیل طلایی به ترتیب زیر است

 • زیبا و لوکس بودن بی نظیر
 • کیفیت و دوام بسیار بالا
 • ایمنی و مقاومت در برابر سرقت
 • امکان طراحی با هر ابعاد و شکل

با توجه به کیفیت بالای متریال و استیل مورد استفاده در طراحی درب استیل طلایی و زمان لازم برای ساخت آن هزینه و قیمت درب استیل طلایی از سایر مدل ها بیشتر است گروه آکات پلاس یکی از معتبر ترین مجموعه های تولید کننده درب استیل به صورت تخصصی است.

درب استیل طلایی

درب استیل مغازه

در یک واحد تجاری مانند فروشگاه یا مغازه توجه به ورودی ساختمان بسیار مهم است زیرا درب مغازه یک نوع ویترین برای نمایش کیفیت و نوع محصولاتی است که در آنجا به فروش می رسد. زیبایی و امنیت درب استیل مغازه امروز باعث شده که در بسیاری از واحدهای تجاری از این مدل استفاده کنند. درب های استیل براق که در یک هماهنگی زیبا با شیشه های شفاف جلوی خاصی به درب ورودی مغازه داده‌اند یکی از دلایل توجه و جلب نظر خریدارانی است که از بیرون به دنبال یک فروشگاه معتبر می گردند. شکل کلی درب استیل مغازه از یک قاب استیل که با پروفیل های ۶۰ در ۳۰ یا ۴۰ در ۴۰ میلیمتر تشکیل شده است که در این قاب شیشه‌ های سوپر کلیر سکوریت با ضخامتهای ۸ و ۱۰ میلیمتر قرار دارد تمام اجزا و قطعات درب استیل مغازه از نوع مرغوب و به جنس آلیاژ استیل 304 است.

درب استیل مغازه به صورت طراحی شده است که برای استفاده در طولانی مدت به هیچ مشکلی برخورد نکند و به راحتی باز و بسته شود. قفل ضد سرقت درب و حفاظ های امنیتی نیز برای افزایش امنیت آن به درخواست خریدار در زمان ساخت درب استفاده می‌شود.

ویژگی‌های درب استیل مغازه

 • جذابیت بصری بیشتر برای جلب توجه خریداران
 • یک نوع ویترین کامل برای نمایش داخل مغازه
 • کیفیت و دوام بالای درب استیل مغازه در مقایسه با دربهای آهنی و چوبی

درب استیل مغازه

درب استیل ورودی

ورودی هر ساختمان نشان دهنده کیفیت و میزان توجه به طراحی یک بنا است. توجه به امنیت محل ورود و خروج در ساختمانهای مختلف مورد مهم دیگری است که درب استیل ورودی را به یکی از پرفروش ترین مدلهای دربهای ساختمانی تبدیل کرده است. درب استیل ورودی ساختمان بر اساس طراحی کلی نمای بیرونی و حساسیت‌های امنیتی مالک ساختمان طراحی و ساخته می شود. این درب های استیل به صورت دو کتیبه ثابت در طرفین و یک کتیبه ثابت در بالا با دو لنگه بازشو معمولاً یکی از رایج ترین مدلهای درب استیل ورودی است. ترکیب قطعات چوبی و شیشه های طرحدار سندپلاس شده به همراه ترموود و یراق آلات و قطعات دکوراتیو استیل یک درب بسیار زیبا و شکیل را به وجود می‌آورد. در ساخت درب استیل ورودی ساختمان هیچ محدودیت طراحی وجود ندارد و تمام اندازه ها به صورت سفارشی برای هر خریدار می باشد. ما در آکات پلاس درب های استیل ورودی را بر اساس دیدگاه و نظر خریدار و محدودیت بودجه آن طراحی میکنیم و تمام سعی ما بر این است که بالاترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت در محصولات درب ورودی استیل خود به شما مشتریان محترم عرضه کنیم.

درب استیل ورودی

درب استیل لابی

هر چه دکوراسیون لابی در یک ساختمان کامل باشد اما توجه لازم به درب لابی و طراحی آن نشود در دید هر مراجعه‌ کننده یک نقص و بی‌توجهی به میزان طراحی ساختمان مشاهده می‌شود. نصب درب استیل لابی علاوه بر اینکه اهمیت به کیفیت و طراحی در یک ساختمان را در اولین لحظه ورود به شما نشان می دهد به زیبا شدن بیشتر و ایمنی محیط لابی کمک بسیار زیادی می‌کند. تنوع طرح درب های استیل لابی بسیار زیاد است و گزینه های بسیاری را برای انتخاب در اختیار خریدار قرار می‌دهد. درب های استیل آکات پلاس بر اساس هماهنگی با دکوراسیون فضای لابی و نمای بیرونی ساختمان طراحی می شود این درب ها به صورت یک لنگه و دو لنگه در ابعاد سفارشی ساخته می شوند. تمام شاسی و قاب های درب استیل لابی آکات پلاس از پروفیل استیل ۳۰۴ درجه یک است که در ترکیب با متریال شیشه و چوب جلوه کم نظیری به فضای لابی شما می دهد. برای مشاوره در مورد طراحی و قیمت درب استیل لابی با واحد فروش ما تماس بگیرید.

درب استیل لابی

کاربرد و مکان اجرا درب استیل

به طور اجمالی گفته شده است که درب های استیل در هتل ها  و ساختمان ها و .... کاربرد اجرایی دارد. به صورت جزئی نیز می توان به درب لابی ها و درب باغ ویلاها و درب های پارکینگ اشاره کرد. برای نمونه درب لابی هتل ها و ساختمان ها یکی از پر تردد ترین مکان ها در ساختمان ها می باشد. این درب ها باید بسیار شکیل و زیبا باشند و به خوبی اجرا شده باشد و به این ترتیب نمایی شکیل و چشم نواز را ایجاد کند.

بسیار عالی می شود که استیل بکار رفته در ساخت درب ها لابی با کیفیت و 304 است و ضخامت مناسبی دارد و دوام و استحکام بالایی نیز دارد و به این ترتیب در مکان پرترددی مانند لابی ها  ... می توان با خیال راحت از استحکام و دوام و ماندگاری و زیبایی آن اعتماد کرد.

درب استیل ورودی فروشگاه ها و مغازه ها و ساختمان های گوناگون نیز باید به نحوی اجرا شود که توجه افراد را هر چه بیشتر به داخل ساختمان جلب کند. لوله های استیل نیز در استحکام بخشی این درب ها اهمیت دارد. در هر صورت در برخی از مدل ها می توان میلگرد بکار برد و به همین ترتیب استحکام کار را بالا برد. ضد زنگ بودن و خاصیت ضد خش بودن آن نیز کارکرد و حفظ زیبایی آن را برای سال ها تضمین می کند.

درب های پارکینگ ها و حتی ورودی های آپارتمان ها نیز می توانند به سازه های ایمن و زیبای درب استیل مجهز شوند. درب های پارکینگ ها باید بسیار ایمن و با کیفیت اجرا شود چرا که حفظ امنیت خودروها و .... بسیار مهم است. درب ها پارکینگ ها معمولا دولنگه است و در این صورت امکان اجرا ی طرح های گوناگون وجود دارد و چون بزرگ است بسیار به چشم می آید و در نتیجه انعطاف در اجرای طرح می تواند زیبایی ساختمان را دو چندان کند.

ویدیو درب استیل ضد سرقت دو لنگه

درب استیل ظریف، زیبا اما مستحکم و ایمن

درب های استیل ظاهری زیبا مدرن و ظریف دارد اما در پشت این ظاهر چشم نواز استحکامی عالی نهفته است که امنیت را بسیار بالا می برد. این استحکام بسیار بالاتر می رود اگر کیفیت متریال بکار رفته خوب به عالی باشد. درب استیل به واقع تلیفیق هنر و نقفوذ اپذیری است . مجریان مربوطه پس از بازدید از پروژه و ارائه راهنمایی های لازم و تکمیلی به پیاده سازی طرح درخواستی در رنگ های متنوع اقدام می کنند .

رنگ ها چه در استیل و چه در شیشه می توانند مات و براق و در طیف های گوناگون انتخاب شوند. درب ضد سرقت که درجه عالی درب استیل می باشد و به لحاظ امنیتی بسیار خوب عمل می کند. 

رنگ های درب استیل

رنگ های گوناگونی در اجرای درب های استیل بکار گرفته می شود. این رنگ ها بسته به طرح و درخواست افراد می توانند متفاوت باشند. یکی از پرطرفدارترین رنگ ها در درب استیل رنگ طلایی می باشد که با نام گلد نیز در بزار شناخته می شود. قاعدتا به لحاظ به کارگیری ورق طلایی استیل این محصول کمی گرانتر از دیگر انواع است.

اما آنچه که ایجاد می کند زیبایی و درخششی مثال زدنی است که چشم هر بیننده ای را خیره می کند. اگر این محصول طلایی رنگ با شیشه سکوریت مات و یا براق ترکیب شود به ظرافت کار افزوده شده و زیبایی را دو چندان می کند. در بکارگیری دستگیره ها نیز بهتر است  استیل باکیفیت 304 به کار گرفته شود و همینطور یراق آلات که نقش مهمی را در اجرا ایفا می کنند.

البته واضح و مبرهن است که به دلیل مکان ها و ساختمان های گوناگون و همینطور دکوراسیون ونماو سلایق متفاوت باید رنگ های دیگری نیز در درب های استیل پیاده و اجرا شود. استیل های مشکی  دودی و سیلور ویا نقره های و مسی هر کدام می تواند زیبایی خاص خود را داشته باشد. تمام این موارد وقتی به نتیجه می نشیند که گروه اجرا کاربلد و حرفه ای و با تجربه باشد و از جزئیات و زیروبم های غیرقابل پیش بینی بر بیاید و به آنها واقف باشد. با رعایت تمام نکات مورد نظر اعم از کیفیت ، طرح و کیفیت اجرا می توان محصولی زیبا ، ظریف اما در عین حال مقاوم و مستحکم پدیدار می شود.

آنچه باید در مورد مزیت ها و ویژگی های درب های استیل آکات پلاس بدانید!

امنیت برای انواع مشاغل و صاحبان خانه ضروری است. به همین دلیل امروزه از درب های استیل بیشتر در درب های خارجی استفاده می شود که باعث می شود مصرف کنندگان به این فکر کنند که این درب ها از چه موادی ساخته شده اند؟ در استیل از فولاد ضد زنگ 304 ساخته شده اند که مواد کاملاً قابل اعتماد و بادوام است. درب‌های استیل معمولاً در زندگی روزمره ما ظاهر می‌شوند، با انتخاب گسترده‌ای از طرح‌ها برای استفاده مسکونی و تجاری با ظاهر شیک خود: در فروشگاه‌ها، مدارس و خانه‌ها . به دلیل مزیت های درب‌های استیل باعث می‌شود که به جای درب‌های چوبی سنتی نصب یا استفاده کنند.

چرا درب استیل برای شما امن تر است؟ دستکاری یا شکستن درب های استیل نسبت به درب های دیگر سخت تر است. لنگه درب های استیل دارای سیستم قفل قلاب، 3 پایه ایمنی ثابت و گیره های ایمنی مخفی برای امنیت بیشتر می باشد.

به طور کلی درب های استیل بهترین عملکرد را به عنوان درب های خارجی دارند. درب استیل در برابر دماهای مختلف و شرایط آب و هوایی بسیار مقاوم است. از آنجایی درب های استیل که ضد آب هستند، می‌توانید به راحتی از آن‌ها در محیط‌های با بارش و دمای بالا استفاده کنید. آنها در برابر زنگ زدگی، ترک خوردن و خم شدن نیز مقاوم هستند. آنها نیاز به تعمیر و نگهداری کمی دارند.

یکی از ویژگی های مثبت درب استیل این است که درب های استیل در مصرف انرژی صرفه جویی می کنند. ضریب عایق درب های استیل پنج برابر بیشتر از درب های چوبی سنتی است. استیل با حفظ سرما یا گرما در داخل، انرژی داخلی خانه شما را ذخیره می کند و به شما در کنترل دمای خانه کمک می کند. علاوه بر این، استیل 100 درصد قابل بازیافت است. با صرفه جویی در طبیعت، می توانید گرمای خانه خود را نیز ذخیره کنید.

درب های استیل ایمنی و امنیت را افزایش می دهند. اکثر درب های استیل در برابر آتش مقاوم هستند. زمان مقاوم در برابر آتش درها به مواد استفاده شده بستگی دارد. درب‌های استیل آکات پلاس نسبت به درب‌های استیل چینی مقاوم‌تر هستند که ممکن است ارزان‌تر باشند اما مواد درب استیل آکات پلاس کیفیت بالاتری دارند.

بسیاری از مردم در مورد تفاوت بین درب های تمام استیل و درب های کاوری تعجب می کنند. با توجه به درب های روکش دار، درب های تمام استیل ضد سرقت اغلب مقاوم در برابر مواد شیمیایی و ضد گلوله هستند. ما به راحتی می توانیم فرض کنیم که آنها برای بودجه شما نیز مفید هستند. آنها در مصرف انرژی کارآمد هستند، بنابراین می توانید با صرفه جویی در انرژی داخلی خانه، صورتحساب های خود را کاهش دهید. آنها نسبت به درب های دیگر بادوام تر و ایمن تر هستند. آنها هزینه تعمیر و نگهداری شما را برای درب ها و هزینه های امنیتی کاهش می دهند. علاوه بر این، دوره استفاده طولانی مدت، برای درب استیل ضد سرقت حداقل بیست سال خواهد بود.

درب های استیل سبک های مختلفی دارند. ما در آکات پلاس درب‌های استیل ورودی ساختمان، درب‌های استیل و شیشه‌ای، درب‌های استیل طلایی و گزینه‌های دارای امتیاز با طراحی انحصاری را ارائه می‌دهیم. ما از شیشه‌های سوپر کلیر یا دودی استفاده می‌کنیم و شما می‌توانید درب استیل با شیشه‌های دید کامل، شیشه بیضی یا بدون شیشه را ترجیح دهید. گزینه های رنگی زیادی وجود دارد. ما در آکات پلاس به صورت اختصاصی قفل های برقی و لوازم جانبی مختلفی مانند دستگیر استیل و یراق آلات تزئینی و آرام بند فلزی را برای درب استیل شما ارائه می دهیم.