نرده آلومینیوم، نرده آلومینیومی

نرده آلومینیومی یکی از بهترین مدل های مدرن نرده راه پله است. علاوه بر مقرون به صرفه بودن از نظر قیمت و زیبایی ، در برابر خوردگی نیز مقاوم است و نصب و جداسازی سریع آن نیز از دلایل محبوبیت آن است.

دلیل اصلی استفاده گسترده از نرده های آلومینیومی این است که رنگ ها و الگوهای متنوع زیادی دارد و سیستم های نصب زیادی برای این الگوها وجود دارد. با استفاده از این قطعات و اتصالات با رنگ های متفاوت می توان مدلهای متنوعی را نامحدود تولید کرد. می توانید مدل های مورد علاقه خود را بسازید ، یا می توانید در مورد مدلی که فکر می کنید ایده ای به ما بدهید و به ما کمک کنید تا مدل ویژه شما را ارائه دهیم.

نرده آلومینیومی در برابر رطوبت و پوسیدگی مقاوم است و طی فرآیندهای رنگ کاری و آنوایزینگ به صورت پروفیل و لوله مقاوم به و جود می آید . تنوع رنگ بالای دارد و می تواند در طح های منتوع به کار گرفته شود. اجرای این دست از نرده ها می توان به ایجاد نمایی مدرن و تحسین برانگیز بیانجامد. شمش های آلومینیومی به فرایندی دقیق و از قبل مهندسی شده به صورت پروفیل و لوله های آلومینیومی مناسب رای بکارگیری در صنعت ساختمان سازی درمی ایند.

تصور اشتباهی در گذشته وجود داشت مبنی بر اینکه نرده های آلومینیوم استحکام و داوام لازم را ندارد و در برابر رطوبت و فشار و یا کشش تاب نمی آورد اما امروزه مهندسان صنعت ساخت و ساز بر این باور اشتباه غلبه کرده هاند به صوری که در معماری بسیار از ساختمان های بزرگ و مدرن دینا از این محصول به عنوان یکی از بهترین ها و با استقامت ترین ها استفاده می شود.

نرده آلومینیوم

رایج ترین مدل نرده های آلومینیومی ، لوله گرد است. دلیل این امر ممکن است راحت تر مونتاژ شدن باشد ، اما قیمت آن نیز پایین تر است. با این وجود گزینه هایی برای استفاده با دستگیره های چوبی و شیشه نیز وجود دارد. نرده های آلومینیومی کاملا ضد زنگ هستند. به همین دلیل ، می توان با خیال راحت از آن در فضای باز استفاده کرد. همچنین به دلیل مقاومت در برابر حرارت استفاده از آن در گریز از آتش توصیه می شود. این محصول نوعی نرده است که هم از نظر شکل ظاهری ، هم از نظر دوام و هم قیمت می تواند توصیه شود.

ویژگی های نرده آلومینیومی

 • تعمیر و نگهداری آسان
 • نصب با قیمتهای بسیار مناسب
 • تعداد نامحدودی از مدل ها یا ایجاد مدل های جدید
 • در برابر زنگ زدگی مقاوم است
 • قابل نصب در انواع مکان ها
 • مقاوم در برابر حرارت (تحت تأثیر آتش سوزی نیست)
 • در همه رنگها موجود است
 • می تواند هماهنگ با محصولاتی مانند چوب ، شیشه و سیم بکسل استفاده شود

نرده آلومینیوم

نرده آلومینیوم چیست؟

نرده آلومینیوم ضد زنگ ؛ نوعی نرده است که برای ایمنی و اهداف زیبایی در بالکن ، پله ، تراس و کنار استخر استفاده می شود. از آنجا که ماده اولیه آن از مواد ضد زنگ ساخته شده است ، برای استفاده در داخل و خارج ساختمان مناسب است.

در مورد نرده های آلومینیومی ، اولین چیزی که به ذهن خطور می کند نرده های راه پله ضد زنگ است. از نرده های آلومینیومی برای ایجاد ایمنی و ظاهر شیک به پله ها استفاده می شود. نرده های آلومینیومی که به دلیل خاصیت ضد زنگ بودن مدت زیادی است که مورد استفاده قرار می گیرند. نرده های آلومینیومی ضد زنگ به لطف ظاهر بدون رنگ می توانند برای سالهای متمادی مانند روز اول استفاده شوند و هر ساله شما را از هزینه های نقاشی نجات می دهند. به دلیل ویژگی ضد زنگ بودن ، سالها ظاهر براق خود را حفظ می کند و همیشه مانند روز اول به نظر می رسد. نرده های آلومینیومی ، ضد آلودگی هستند و به راحتی تمیز می شوند. این محصول ماندگار است ، می توانید به طور دائمی از آن استفاده کنید. در دمای پایین و هوای گرم می توانید با آرامش خاطر از نرده های آلومینیومی استفاده کنید. 

فیلم کوتا نمونه نرده آلومینیوم چخارگوش نقره ای

انواع نرده آلومینیومی

مدل های نرده ساخته شده از آلومینیوم به دلیل ساختار مواد سبک و ظرافت قوی به سایر نرده ها با مواد چوب و آهن ترجیح داده می شوند. قیمت نرده های آلومینیومی تقریبا برای هر بودجه مناسب است ، از این نرده ها در مکان های بالکن ، پله ها ، دیوارهای باغ ، لبه های استخر ، فضاهای گالری و تراس استفاده می شود. مدل های بسیاری مانند انواع نرده های آلومینیومی با سیستم گرد ، نرده مربعی ، نرده های شیشه ای آلومینیوم در رنگ های طلایی، برنزی، مشکی، طرح چوب و نقره ای وجود دارد.

انواع نرده آلومینیوم بر اساس رنگ بندی به ترتیب زیر است:

 • نرده آلومینیوم طلایی
 • نرده آلومینیوم برنزی
 • نرده آلومینیوم طرح چوب
 • نرده آلومینیوم سیلور
 • نرده آلومینیوم مشکی

نرده آلومینیومی طرح طلایی

اگر از طرفداران کالاهای لوکس و طراحی های لاکچری هستید می نوانید به راحتی به نرده آلومینیومی طرح طلایی تکیه کنید. این مدل جلوه ای خاص به محیط اطراف خود می بخشد و بسیار چشمگیر است. رنگ طلایی موجود در نرده آلومینیومی حاصل از رنگ طلایی است که بر روی آلومینیوم با آنودایز 15 میکرون پیاده شده است. رنگ موجود همیشگی است و دچار تغییر رنگ نمی شود.نرده آلومینیومی طلایی نیز به دو صورت پروفیل و لوله با قطعات تماما آنوایز شده تولید می شود. این محصول را هم می توان در داخل ساختمان ها و هم در ورودی ها و نمای بیرونی برج ها، ویلاها و راه پله ها بکار گرفت.

 نرده آلومینیوم طلایی

نرده آلومینیومی طرح برنزی

نرده آلو مینیومی طرح برنزی بسرعت در حال گسترش است و در عین حال طرفداران خاص خود را دارد. اجاری این نرده می توان نمایی منحصربفرد و متفاوت را ایجاد کند که بسیار زیبا و خاص است. این مدل در دو مقطع چهارگوش و گرد و استاندارد بالای رنگ کاری تولید می شود. امنیت و استحکام بسیار زیادی دارد و می توان از آن در مکان های مختلف ساختمان بهره گرفت. برای نمونه بالکن و تراس و همینطور حفاظ پنجره. معمولا این طرح به صورت تک رنگ مورد استفاده قرار می گیرد. چرا که به تنهایی برای هرچه زیباتر کردن ساختمان کافی می باشد.

 نرده آلومینیوم برنزی

نرده آلومینیوم طرح چوب

نرده آلومینیوم طرح چوب طرفداران بسیاری پیدا کرده است چرا که می تواند به خوبی با کف طرح چوب هماهنگ شود و حس طبیعت را به داخل ساختمان ها ارائه دهد. نرده آلومینیوم طرح چوب به خوبی زیبایی را فراهم می اورد و همزمان می تواند ایمنی و استحکام را به نمایش در بلند مدت به نمایش بگذارد. رنگ بندی در این مدل نیز متنوع است همانطور که رح های متنوعی از چوب در طبیعت و جود دارد.  برجستگی های موجود به عنوان رگه های چوب بسیار چشم نواز و زیبا هستند و به هر چه طبیعی تر دیده شدن محصول ناهیی و هماهنگی به دیزاین و دکوراسیون داخلی کمک می کند. نرده آلومینیومی طرح چوب برخلاف نرده های چوبی دچر پوسیدگی در بلندمدت و همچنین تغییر رنگ و رطوبت نمی شود و در عین حال زیبا و مداوم است هوایی مناسب است زیرا هرگز رنگ آن تغییر نمی کند و مشکل پوسیدگی که برای نرده های چوبی به وجود می آید در این محصول هرگز دیده نخواهد شد.

 نرده آلومینیوم طرح چوب

نرده آلومینیومی طرح سیلور (نقره ای)

نرده های آلومینیومی نقره ای دارای خاصیت ضدآلودگی است و گردوخاک را به خود جذب نمی کند. به همین دلیل نیاز چندانی به نظافت و تمیزکاری ندارد. رنگ براق آن همیشگی است. برخلاف نرده های قدیمی چوبی و آهنین دچار پوسیدگی و تغییر رنگ نمی شود و در عین حال استحکام و دوام بالایی دارد. به راحتی می توان آن را به دیگر محصولات ترکیب کرد و طرح های گوناگون ترکیبی را خلق کرد. در مکان های گوناگون از جمله بالکن ها و تراس ها ، فروگاه ها و استادیوم های ورزشی و قطارها قابل اجرا است.

 نرده آلومینیوم سیلور

نرده آلومینیومی مشکی

نرده آلومینیومی مشکی یکی از جدیدترین محصولات نرده آلومینیوم است که بسرعت در حال رواج است و ندر کوتاه مدت نشان داده است که طرفداران بسیار ی دارد. رنگ متفاوت در دکوراسیون که جسارت و کلاس خاص طرفداران خود را نشان می دهد چرا که نمایی که ایجاد می کند بسیار خاص است و تاثیر متفاوتی در دکوراسیون اطراف خود می گذارد. رنگ تیره آن به خوبی می تواند تضاد رنگی شکیلی به رنگ ها متضاد خود ایجاد کند و از طرف دیگر به رنگ های هماهنگ خود به خوبی هماهنگ شده و تاثیرگذاری محیط را افزایش می دهد. نرده آلومینیوم مشکی غالبا به صورت چهارگوش ارائه می شود. از آنجا که  در کوره های مخصوصی پخته می شود و آنئایز بسیار دقیقی بر روی آن اجرا می شود رنگ بسیار بادوامی دارد.

 

مزایا و مشخصات نرده آلومینیومی :

نرده های آلومینیومی دارای مزیت های بسیاری می باشند که از آن جمله می توان به تنوع رنگ و طرح پذیری بالا اشاره کرد و همچنین می توان نرده های آلومینیومی را به اسیل و یا شیشه نیز ترکیب کرد. از این محصول می توان تولیدات زیادی را به دست آورد برای مثال نرده های آلومینومی و حفاظ های پنجره  و پله در مکان های مختلفی همچون فروگاه ها و هتل ها، بیمارستان ها، ویلاها و ساختمان ها ی مسکونی و ایستگاه های مترو و همچنین مجتمع های تجاری و تفریحی و ....... از از جمله نمونه های اجرای نرده های آلومینیومی است.

نرده آلومینیومی دارای زیبایی منحصر به فرد در رنگ و طراحی می باشد و همینطور دوام و ماندگاری بالایی دارد که به این ترتیب می تواند به آرامش خاطر و در نهایت صرفه جوییاقتصادی بیانجامد. نرده آلومینیومی به دو حالت لوله و پروفیل طی پروسه ای دقیق و مهندسی شده تولید می شود . روند رنگ کاری و آنودایز کردن این محصول به دقت انجام می گیرد تا در نهایت با محصولی بادوام زیبا و ضدزنگ روبرو شویم.

نرده های آلومینیومی دارای مزیایی خاص خود می باشد که در زیر به طور کلی به برخی از آنها اشاره شده است:

 • تنوع در طرح و رنگ بندی
 • مقاومت بالا در برابر پوسیدگی و فرسایش
 • تنوع در سیستم های نصب
 • استحکام بالا در برابر ضربه و فشار
 • تنوع در رنگ و طرح
 • سخت و درعین حال سبک
 • امکان ترکیب با اجزا و محصولات دیگر از جمله شیشه و استیل
 • سرعت بالای اجرا
 • مقاوم در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی
 • عدم تغییر رنگ
 • تنوع در روش های اجرا

قیمت نرده آلومینیوم - قیمت نرده آلومینیومی

 تعیین قیمت نرده آلومینیومی بدون مشاوره و اراِئه نظرکارشناسی امکان پذیر نیست چرا که باید موارد گوناگونی را مدنظر قرار داد از جمله:

 • کیفیت اتصالات و قطعات
 • متراژ پروژه
 • رنگ و طرح مورد اجرا
 • روش اجرا
 • تعداد پروفیل های عمودی و افقی بین پایه های نرده

 جدول  قیمت های نرده آلومینیوم قرار داده شده است . با این حال برای اطلاع از جزئیات و قیمت های بروز نرده آلومینیوم می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرد.

لیست قیمت نرده آلومینیومی

ردیف

قمت نرده آلومینیومی

قیمت بر مبنای تومان

متراژ (متر طول)

1

قیمت نرده آلومینیوم طرح چوب

760000

20متر تا 50 متر

2

قیمت نرده آلومینیومی طرح طلایی

750000

20متر تا 30 متر

3

قیمت نرده آلومینیومی طرح نقره ای

630000

20متر تا 40 متر

4

قیمت نرده آلومینیومی طرح برنزی

840000

20متر تا 20 متر

5

قیمت نرده آلومینیومی مشکی

870000

20متر تا 60 متر


چاپ