پله مفصلی

پله های مفصلی یگی از پیشرفته ترین مدل های پله های پیش ساخته فلزی است که به دلیل کارایی و سهولت نصب و تنوع طرح مورد استقبال گسترده طراحان داخلی و ساختمان سازان قرار گرفته است. پله مفصلی یک سازه فلزی راه پله پیش ساخته است که در کارخانه آماده سازی می شود و در محل پروژه مونتاژ و نصب می شود. در این مدل راه پله هر کف پله به شکل یک مفصل متحرک بوده که در کف پله دیگر قرار داده می شود و در زوایای مختلف قابلیت گردش دارد. سرعت نصب این محصول بسیار بالا است و به زیر سازی خاصی نیاز ندارد به همین دلیل برای استفاده در هر ساختمان مناسب است.

پله های مفصلی از متریال مقاوم مانند استیل، آهن و آلومینیوم با پوشش رنگ الکترواستانیک ساخته می شوند. روی کف پله این محصول از ورق های آهنی یا چوبی است و برای زیبایی و ایمنی آنها در  دو طرف پله های مفصلی یک ردیف نرده استیل استفاده می شود.

 پله مفصلی

یک راه پله مفصلی می تواند یک طراحی مدرن را به فضای ساختمان شما بیافزاید ، یک سبک متفاوت ایجاد کند که ظاهر امروزی و مدرن را نمایندگی می کند. پله مفصلی این قابلیت را دارد که بر اساس محدودیت فضای ساختمان شما به شکل گرد، شبه معلق و مستقیم شبیه به پله های L و u اجرا شود. مزیت این پله ها در مقام مقایسه با سایر محصولات مشابه برتری مشخصی را به طراحان دکوراسیون داخلی نشان می دهد. مزایای پله مفصلی به ترتیب زیر است.

  •  سرعت نصب سریع
  • قابلیت تغییر زاویه گردش پله
  • ایمنی بالا با داشتن سازه ای سبک
  • تنوع متریال و طرح ظاهری

 پله مفصلی

 انواع پله مفصلی

دسته بندی انواع پله مفصلی بیشتر براساس متریالی که در ساخت اسکلت و شاسی اصلی سازه آن به کار رفته انجام می شود. در این تقسیم بندی پله های مفصلی به مدل های زیر نام گذاری می شود.

  • پله مفصلی استیل
  • پله مفصلی آهنی
  • پله مفصلی آلومینیوم
  • پله مفصلی ترکیبی

در ادامه به معرفی کوتاه هر یک از این مدل ها می پردازیم. در تمام این پله های اتصال کف پله ها به شکل مفصلی است که در داخل یکدیگر قفل شده و ردیفی از کف های منظم را ایجاد می کند.

پله مفصلی استیل

بی تردید استیل یکی از زیباترین و بادوام ترین متریال فلزی است که از قرن 20 در صنایع مختلف به کار گرفته شده است. استیل امکان ساخت سازه های متفاوت و متنوع ای را به صنعت گران داده است سازه هایی که هم محکم و سخت است و هم زیبا با جذابیت بی رقیب. پله مفصلی استیل نیز از همین نمونه است که با پروفیل و لوله استیل 304 ضد زنگ طراحی و تولید می شود.

 پله مفصلی

 پله مفصلی آهنی

استفاده از آهن به دلیل استحکام آن و امکان رنگ آمیزی دلخواه و قیمت مناسب در ساخت پله مفصلی یکی از گزینه های اصلی است. پله مفصلی آهنی با یک لایه رنگ مقاوم به و روش الکترواستاتیک محافظت می شود. در این مدل پله مفصلی از پنل های چوبی برای کاور کف پله استفاده می شود و نرده های کناری نیز بیشتر مدل کابلی است. قیمت پله مفصلی آهنی نسبت به مدل های دیگز ارزان تر است به همبن دلیل استقبال بیشتری از آن شده است.

 پله مفصلی

قیمت پله مفصلی

به دلیل نکات فنی در ساخت این محصول برای کسب اطلاع از قیمت پله های مفصلی باید با تماس تلفنی از شرکت آکات پلاس در خواست اعزام کارشناس نمایید و پس کارشناسی از محل اجرای پله ها و تعیین نوع شاسی و جنس کف پله ها قیمت پله مفصلی مشخص شود. در ادامه لیست قیمت پله مفصلی برای آشنایی شما از قیمت حدودی این محصول قرار داده شده است.

قیمت پله مفصلی
مدل (پله مصلی) قیمت تومان
شاسی استیل شاسی آهنی
قیمت پله فصلی استیل 3600000 2500000
قیمت پله فصلی آهنی 3300000 1700000
قیمت پله فصلی آلومینیوم 2700000 1900000
قیمت پله مفصلی ترکیبی 5500000 3100000
قیمت پله مفصلی فولادی 4300000 3900000
     

  * قیمت بر حسب هر کف پله می باشد.

  * قیمت (با محاسبه لوله و پروفیل استیل و آهن، یراق آلات، نصب) می باشد.

  * هزینه حمل به صورت جداگانه محاسبه می گردد.

  * برای اطلاع از قیمت بروز انواع پله مفصلی تماس بگرید.


چاپ