پله شیشه ای

پله شیشه ای نسل جدید راه پله های مدرن با سازه ترکیبی شیشه و استیل است که در معماری مینیمالیستی و مدرن جایگزین راه پله های کلاسیک چوبی و آهنی شده است. شیشه بهترین گزینه برای آوردن نور طبیعی بیشتر است! پله های شیشه ای می توانند فضای درخشان و بدیعی در خانه شما ایجاد کنند. این عنصری چشم نواز است که ظاهری مدرن و خطوط تمیز ایجاد می کند.

 پله شیشه ای

پله شیشه ای با بالاترین فن آوری ساخت شیشه های مقاوم و ایمن در تلفیق اجزای استیل ضد زنگ سازه ای زیبا و بی نظیری را به دکوراسیون ساختمان شما اضافه می کند. راه پله های شیشه ای یکی از شاهکارهای معماری مدرن داخلی است که در مدل های معلق در هوا ، مارپیچ ، مستقیم ترکیبی از چوب ، شیشه و فلز به بازار ساختمان عرضه می شود. پله شیشه ای عنصر اصلی ساختمان یا یک آپارتمان لوکس است که زیبایی و کاربرد را با هم ترکیب می کند.

انواع پله شیشه ای

پله شیشه ای امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و یک سرمایه گذاری ماندگار برای ساختمان شما است. انتخاب مدل پله شیشه ای براساس فضای ساختمان شما و در هماهنگی با چیدمان سایر بخش های طراحی داخلی ساختمان انجام می شود.

  1. پله شیشه ای معلق : در یک دکوراسیون مدرن و مینیمالیستی ، هیچ چیز مانند پله های شیشه ای شناور در هوا برای افزایش فضا و به خصوص شلوغ نشدن دکوراسیون اطراف مناسب نییست نیست.
  2. پله شیشه ای مارپیچ : این راه پله فلزی و شیشه ای شگفت انگیز است که زیبایی و ایمنی را با هم ترکیب می کند. پله شیشه ای مارپیچ یک جواهر زیبا با تزئینات طرح دار است که به سمت بالا در حرکت است.
  3. پله شیشه ای مستقیم : یکی از ایمن ترین مدل پله شیشه ای مدل مستقیم با شاسی فلزی و کف پله های شیشه است که با نرده های کناری یک سازه زیبا ، ساده و ایمن را می سازد.

 پله شیشه ای

پله شیشه ای معلق

پله شناور شیشه ای با کیفیت عالی یکی از خلاقانه ترین پله های امروزی است که روند معماری مدرن را دنبال می کند. به نظر می رسد که پله های معلق از دیوار بیرون می آید. آنها توسط یراق های های فلزی نامرئی به دیواره متصل می شوند. این پله ها در امتداد دیوار چیده شده اند - ظاهری لوکس دارند و صعود ایمن به طبقه دوم را تضمین می کنند. راه پله شیشه ای معلق نه تنها طراحی مدرنی دارد ، بلکه از نظر فنی نیز ایمن ساخته می شود. شیشه ها در کف پله در این مدل 30 میلیمتر ضخامت دارد به همین دلیل بسیار مقاوم است.

 پله شیشه ای

پله شیشه ای مارپیچ

راه پله شیشه ای گرد یک مارپیچ مشخص است که در فضاهای محدود مسیر اتصال بین طبقات را با مجموعه ای از کف پله شیشه ای که حول یک محور فلزی به سمت بالا می جرخد ایجاد می کند. این مورد نیاز به اتصال بین طبقات را برای فضای بسیار کم حل می کند و به شما امکان می دهد از منطقه ای در طبقه بعدی استفاده کنید بدون آنکه فضای زیادی را اشغال کند. ارتفاع گام پله شیشه ای مارپیچ بین 20.4 تا 23.4 سانتی متر بسته به ارتفاع کف تا سقف است . پله شیشه ای گرد با دو قطر 140 و 120 سانتیمتر ساخته می شود. در پله شبشه ای مارپیچ آکات پلاس حداقل ارتفاع کف تا سقف بین حداقل 224.4 تا حداکثر 280.8 سانتی متر می رسد. راه پله شیشه ای مارپیچ ارزش بالایی را در طراحی مدرن و شیک دارد.

 پله شیشه ای

پله شیشه ای مستقیم

امروزه انواع و سبک های جدیدی از راه پله های شیشه ای مستقیم موجود است که به راحتی می توانید راه پله ای را پیدا کنید که بقیه فضای خانه شما را تکمیل کند. یک مزیت عمده پله های شیشه ای مستقیم این است که آنها اغلب ارزان تر از سبک های دیگر هستند زیرا روند ساخت آن زمانبرتر و ساده تر است. پله شیشه ای مستقیم را می توان با استفاده از مواد جذاب ساخته و جلوه ای ظریف و پیچیده به فضای شما بخشید. راه پله شیشه ای مستقیم یکی از ساده ترین و ایمن ترین ها است که با شاسی استیل از پروفبل 40 در 80 میلیمتر و سه لایه شیشه لمینت در کف ترکیبی بی بدیل از شفافیت و روشنایی ذاتی شیشه را با جلا و براقیت استیل ترکیب می کند.

پله های شیشه ای مستقیم به دلیل راحتی ، کارایی و قیمت مایل مقرون به صرفه ترین و محبوب ترین هستند. طراحی مستقیم به این معنی است که دیگر نیازی به ساختارهای پشتیبانی اضافی نیست و فقط باید در پایین و بالای پله ها متصل شود. راه پله مستقیم به دلیل طراحی خطی اش فضای بیشتری از مدل های دیگر را اشغال می کند.

 پله شیشه ای

مشخصات شیشه کف راه پله

شیشه هایی که در ساخت راه پله و کف شیشه ای پله استفاده می شود از نظر سختی و ایمنی یکی از بی نظیر ترین نوع شیشه های لمینت سه لایه هستند. ضخامت شیشه کف راه پله در هر لایه 10 میلیمتر است که زمان اتصال سه لایه به 30 میلیمتر می رسد به همین دلیل بسیار مقاوم و از ایمنی بالایی برای تحمل فشار بار وزنی تا 750 کیلو گرم را در مساحت هر متر مربع برخوردار است. به دلیل وجود دو لایه ورق pvb در بین شیشه ها در زمان فشار زیاد و احتمال شکست شیشه کف پله ، قطعات ریز شیشه خورد شده در جای خود ثابت باقی می ماند به همین دلیل حتی اگر اتفاقی باعصث آسیب به آنها شود همچنان می تواند شکل و کارایی خود را حفظ کند و خطری از این بابت برای افرادی از روی پله حرکت می کنند ایجاد نمی شود.

 پله شیشه ای

مشخصات اتصالات و یراق آلات پله شیشه ای

در ساخت پله شیشه ای کیفیت یراق و اتصالات نگهدارنده پنل کف شیشه ای در زیبایی و امنیت کار بسیار مهم است برای همین جنس متریال این اتصالات از مواد با دوام انتخاب می شود. اتصالات و یراق آلات پله شیشه ای از سه ماده فلزی استیل، آلومینیوم و آهن است که بر اساس طرح ظاهری راه پله و ضخامت شیشه ها شکل ظاری و میزان سختی آنها متفاوت است. به صورت کلی دسته بندی این اتصالات به ترتیب زیر است.

شیشه های کف پله بر اساس نوع پروژه و نیاز مشتری می تواند به روش های زیر پیاده سازی شود.

  • اتصالات با استراکچر استیل لوله گرد قطر 50 تا 70 میلمیتر
  • اتصالات با استراکچر استیل پروفیل 80 در 40 میلیمتر
  • اتصالات با استراکچر لوله آلومینیوم
  • اتصالات با استراکچر آهن از لوله و پروفیل با رنگ پودری (کوره ای)

 پله شیشه ای

قیمت پله شیشه ای

این مدل راه پله شیک ، مدرن و بسیار زیبا است اما از نظر قیمت نسبت به مدل های دیگر راه پله هزینه بیشتری برای شما دارد. مراحل قیمت گذاری پله شیشه ای پس از اندازه بر داری فضای محل نصب سازه و مشخص کردن جزئیات متریال شیشه و یراق آلات بر اساس ابعاد کف پله شیشه ای محاسبه می شود. در انتهای این صفحه لیست قیمت پله شیشه ای درج شده است اما شما برای کسب اطلاع دقیق تر از کیفیت و قیمت پله ها با واحد فروش مجموعه آکات پلاس تماس حاصل نمایید.

قیمت پله پله شیشه ای
مدل (پله شیشه ای) قیمت تومان
اتصالات استیل اتصالات آهنی
قیمت پله شیشه ای معلق 5600000 4500000
قیمت پله شیشه ای مارپیچ 4300000 3700000
قیمت پله شیشه ای مستقیم 4700000 3900000
قیمت پله شیشه ای تک محور 2500000 2100000
قیمت پله شیشه ای مفصلی 2300000 1900000
قیمت پله شیشه ای نواری 2100000 1750000

  * قیمت بر حسب هر کف پله می باشد.

  * قیمت (با محاسبه شیشه لمینت، یراق آلات، نصب) می باشد.

  * هزینه حمل به صورت جداگانه محاسبه می گردد.

  * برای اطلاع از قیمت بروز انواع پله شیشه ای تماس بگرید.


چاپ