پله گرد

از پله گرد در فضاهایی استفاده می شود که شما نیاز به ایجاد راه پله ای با کمترین اشغال فضا را دارید یا جایی که طراح می خواهد راه پله حس متفاوتی در فضا ایجاد کند. همچنین ، راه پله گرد یک سازه هنری است و با ویژگی های زیبایی که می تواند داشته باشد به کانون اصلی هر فضای داخلی تبدیل می شود. در این مطلب بررسی می کنیم که پله گرد چه کارهایی می تواند در فضای داخلی انجام دهد.

پله گرد

گاهی اوقات ، وقتی فضای محدودی وجود دارد ، یک راه پله گرد اضافه می شود. راه پله های گرد جذابیت بضری دارند و توجه شما را به خود جلب می کنند و از دور نگاه کردن به آن را تقریباً غیرممکن می کند. معروف است که پله گرد حس تجمل و هنر را به وجود می آورد. در طول تاریخ معماری ، از پله های گرد در داخل مکان های لوکس - عمارت ها ، کاخ ها ، کلیساها استفاده شده است. اگر چه آنها در قرن پنجم پیش از میلاد ساخته می شدند، اما پله های گرد نقش درستی در معماری قدیم پیدا نکردند تا اینکه یکی از آنها در ستون تراژان در سال 115 میلادی استفاده شد. در دوران مدرن ، آنها به آرامی به بخشی از دنیای مسکونی تبدیل شده اند.

پله گرد چیست؟ یک راه پله گرد به دور یک محور مرکزی می چرخد و هر چه بیشتر گردش داشته باشد به سمت بالا می رود. این یک نوع از پله مدور است که در آن کف پله ها به یک ستون مرکزی متصل می شود. بر خلاف پله های مستقیم ، پله های گرد و منحنی ستون مرکزی دارند. جالب اینجاست که اکثر راه پله های گرد که در خانه ها وجود دارند در واقع راه پله های مارپیچ هستند. برای اینکه آنها به صورت مارپیچ باشد ، پله ها باید به دور یک نقطه مرکزی بچرخند ، اما از طرف دیگر ، پله های گرد با فاصله مشخصی از نقطه مرکزی می چرخند.

پله گرد نواری

پله گرد نواری

قیمت 3,400,000 تومان
پله گرد کم جا چوبی

پله گرد کم جا چوبی

قیمت 4,600,000 تومان
پله گرد دوبلکس

پله گرد دوبلکس

قیمت 3,700,000 تومان
پله گرد آهنی

پله گرد آهنی

قیمت 3,200,000 تومان
پله گرد آماده

پله گرد آماده

قیمت 3,600,000 تومان
پله گرد فلزی

پله گرد فلزی

قیمت 3,800,000 تومان
پله پیچ آهنی با کف چوبی

پله پیچ آهنی با کف چوبی

قیمت 3,400,000 تومان
پله گرد استیل با کف چوبی

پله گرد استیل با کف چوبی

قیمت 4,600,000 تومان
پله گرد آهنی با کف شیشه ای

پله گرد آهنی با کف شیشه ای

قیمت 5,700,000 تومان
پله گرد آهنی با کف چوبی

پله گرد آهنی با کف چوبی

قیمت 3,200,000 تومان
پله گرد آهنی با کف لیزری

پله گرد آهنی با کف لیزری

قیمت 3,900,000 تومان
پله گرد استیل و شیشه

پله گرد استیل و شیشه

قیمت 5,800,000 تومان
پله گرد و پیچ آهنی

پله گرد و پیچ آهنی

قیمت 3,900,000 تومان
پله گرد و پیچ شیشه ای

پله گرد و پیچ شیشه ای

قیمت 5,800,000 تومان
 

قیمت پله گرد

قیمت پله گرد بر مبنای طرح سازه، کیفیت متریال، مدت زمان لازم برای ساخت و ابعاد کار محاسبه می شود. تنوع طرح و متریال پله گرد برای هر میزان بودجه ای گزینه مناسبی دارد. توجه داشت باشید که قیمت پله گرد پس از اندازه بردای از محل نصب پله و طراحی ظاهری و نقشه های اجرای پله تعیین می شود. شما خریدار گرامی می توانید با تماس تلفنی با شرکت آکات پلاس از قیمت بروز هر کف پله گرد مطلع شوید.

قیمت پله گرد
مدل (پله گرد) قیمت تومان
ستون استیل ستون آهنی
قیمت پله گرد شیشه ای 5600000 4500000
قیمت پله گرد چوبی 4300000 3700000
قیمت پله گرد استیل 4700000 3900000
قیمت پله گرد دوبلکس 2500000 2100000
قیمت پله گرد فلزی 2300000 1900000
قیمت پله گرد آهنی 2100000 1750000

  * قیمت بر حسب هر کف پله و طول شاسی می باشد.

  * قیمت (با محاسبه لوله و پروفیل استیل و آهن و شیشه و چوب، یراق آلات، نصب) می باشد.

  * هزینه حمل به صورت جداگانه محاسبه می گردد.

  * برای اطلاع از قیمت بروز انواع پله گرد تماس بگرید

پله گرد فلزی دوبلکس

در یک خانه دوبلکس ، پله گرد دوبلکس یکی از اصلی ترین گزینه های انتخابی است. بنابر این قابل درک است که باید با نهایت دقت طراحی شود. راه پله گرد باید به گونه ای ساخته شود که بر تمام محدودیت های فضا غلبه کند. همچنین باید از نظر زیبایی نیز جذاب باشد و در هماهنگی کامل با دکوراسیون خانه شما باشد. برای کمک به شما در انتخاب درست ، شش نوع پله گرد دوبلکس مختلف را که به طور گسترده در معماری امروز استفاده می شود ، لیست می کنیم.

پله گرد دوبلکس

از نظر طراحی در فضای داخلی خانه ، گزینه پله گرد دوبلکس توسط طراحان و معمارانی انتخاب می شود که می خواهند راه پله را به نقطه کانونی خانه خود تبدیل کنند. از نظر ساخت و ساز ، این راه پله ها جمع و جور بوده و در مقایسه با انواع دیگر کمترین فضا را اشغال می کند. 

پله گرد فلزی مغازه

سالهاست که سازندگان ، طراحان ، معماران و صاحبان خانه ها برای افزایش فضاهای مسکونی و تجاری به پله های گرد فلزی روی آورده اند. ما مفتخریم که انواع متنوعی از سبک ها و کارهای تکمیل شده را همراه با خدمات طراحی جامع برای ساختن یک راه پله گرد فلزی مناسب برای نیازهای شما ارائه می دهیم. ارائه محصولات ما مدل های زیادی از سبک ها را از سنتی به مدرن و هر آنچه در این بین است را پوشش می دهد. ما همچنین طیف گسترده ای از گزینه های رنگ را برای هماهنگی پله فلزی گرد با دکوراسیون و رنگ آمیزی ساختمان شما ارائه می دهیم.

ما در تمام مراحل طراحی و تحویل سفارش با مشتریان همکاری می کنیم. ما از تجربه زیادی در ساخت پله گرد فلزی استفاده می کنیم تا یک طراحی منسجم و یکپارچه با متناسب و بی عیب را ارائه دهیم مشتریان ما از روند ساده کار لذت می برند ، زیرا ما بزرگترین مجموع صنعتی متعهد و متخصص در طراحی و ساخت پله گرد فلزی هستیم.

پله گرد فلزی

راه پله گرد فلزی یک انتخاب محبوب در بین سازندگان ، معماران و طراحان است. عناصر فلزی مانند نرده ها ممکن است با مواد دیگر ترکیب شوند و یا کل پله ها از فلز ساخته شوند. چندین دلیل اصلی وجود دارد که چرا فلز برای پروژه های پله های مسکونی و تجاری گزینه مناسبی است. مزیت های پله گرد فلزی به ترتیب زیر عبارت است از:

 • مزیت شماره 1: تطبیق پذیری شدید

یک راه پله گرد فلزی را می توان بصورت سفارشی طراحی و در انواع مختلف و اندازه ها متفاوت ساخت. چه سبک شما ساده و سنتی یا مدرن باشد ، امکانات طراحی بی پایان هستند. مواد راه پله گرد فلزی معمول شامل فولاد ضد زنگ ، آلومینیوم و آهن فرفورژه است. هر یک از این گزینه های فلزی از مزایای زیبایی و ساختاری منحصر به فردی برخوردار است و تیم ما برای تعیین نوع فلز مناسب برای پروژه از نزدیک با هر مشتری همکاری می کند.

هر یک از گزینه های فلزی را می توان با سایر مواد طراحی نیز سازگار کرد تا ظاهر منحصر به فردی ایجاد کند. فلز اغلب با چوب ، شیشه و با کابل برای یک نتیجه خیره کننده ترکیب می شود. یک نمونه از سبک راه پله گرد فلزی آلومینیومی صنعتی و کاملاً سفارشی است که طراحی ساد را نشان می دهد ، در حالی که یک پله گرده آهنی فرفورژه از ظرافت مدرن و انتزاعی برخوردار است. 

 • مزیت شماره 2: حداقل تعمیر و نگهداری

علاوه بر قابلیت استفاده در طراحی ، پله های گرد فلزی به دلیل نیاز به نگهداری بسیار کم شناخته شده اند. بر خلاف چوب ، پله های فلزی برای حفظ ظاهر خود نیازی به بازسازی ، لاک و رنگ مداوم ندارند.

 • مزیت شماره 3: حداکثر دوام

راه پله های گرد فلزی به نگهداری بسیار کمی نیاز دارند و آنها واقعاً ساخته شده اند تا دوام داشته باشند. پله فلزی گرد بسیار کاربردی و مقاوم در برابر تغییرات شدید دما و نوسانات رطوبت ، یک گزینه ایده آل است - چه در داخل خانه و چه در بیرون.

پله گرد

تیم ما با همکاری سازندگان ، طراحان ، معماران و صاحبان خانه ها برای ایجاد سیستم های منحصر به فرد پله گرده فلزی و نرده ، آثار هنری را در خانه ها و فضاهای تجاری در سراسر کشور ایجاد می کند. این سبک چه مدرن یا سنتی باشد ، تیم ما تلاش می کند تا یک راه پله مناسب با نیازهای شما ایجاد کند. با بهره گیری از یک رویکرد طراحی خلاقانه ، سیستم مدیریت پروژه قوی و توانایی های فنی ، ما متعهد به تحویل به موقع و رضایت مشتری در هر پروژه هستیم. برای مشاوره گرفتن با ما تماس بگیرید.

پله گرد چوبی

پله های گرد چوبی یک ویژگی طراحی منحصر به فرد در هر خانه یا فضای تجاری است. آنها غالباً در خانه هایی نصب می شوند که فضای موجود مسئله ساز است و وجود یک پله معمولی امکان پذیر نیست. با شکل ها و طرح های خاص ، آنها اغلب در بسیاری از پروژه ها به یک موضوع طراحی داخلی برجسته تبدیل می شوند. محبوب ترین انتخاب پله گرد چوبی با ستون دایره ای است ، اما اگر می خواهید یک پله راحت با طراحی مدرن داشته باشید ، پله گرد چوبی با ستون مربع نیز گزینه خوبی است. از نظر طراحی ، موارد فنی زیادی وجود دارد که باید هنگام طراحی یک پله گرد چوبی به آنها توجه کنید. در واقع برخی از قوانین هندسی وجود دارد که شما باید از آنها پیروی کنید و آنها را در نظر بگیرید تا یک راه پله مارپیچ را به روش صحیح و با ابعاد مناسب طراحی کنید. 

پله گرد چوبی

چوب در این مدل برای پوشش کف و نرده کنار راه پله استفاده می شود. شاسی اصلی اما فلزی است که با ورق های چوبی پوشانده می شود. زیبایی و آرامش ظاهری چوب در این مدل بروز کرده و آن را به عنوان یکی از انتخاب های محبوب تبدیل کرده است.

پله گرد آهنی حیاطی

راه پله مارپیچی آهنی مزایایی را به خانه شما ارائه می دهد که یک راه پله مستقیم معمولی آن را ندارد. راه پله های گرد آهنی جذاب و کاربردی هستند و در فضاهای خیلی تنگ ماننده سالن ها و ورودی ساختمان که امکان ساخت راه پله مستقیم را ندارد به طور کارآمد اجرا می شوند. کف راه پله گرد آهنی شامل قطعات فولادی با دقت تراش خورده هستند که کاملاً در کنار هم قرار می گیرند و احتمال خطا در آنها کم است. کف پله های آهنی روی هم قرار دارند و در اطراف یک تیر فلزی محکم که بیشترین پشتیبانی را دارد به سمت بالا امتداد دارند. برای مونتاژ و نصب پله گرد آهنی به ابزار برش کاری ، تجهیزات جوشکاری نیاز است. بیشتر معمارانی که خودشان مدل پله گرد را انتخاب می کنند ساختن پله گرد آهنی را ایمن تر و کارآمدتر می دانند.

تمام اجزا و قطعات این مدل با روش رنگ الکترواستاتیک در برابر رطوبت و هوا محافظت می شود و رنگ اکثر پله های گرد آهنی مشکی است.

پله گرده آهنی

پله گرد استیل

شیک، ایمن و اقتصادی سه خصوصیت اصلی پله گرد استیل است. این محصول ایمنی و استحکام پله های آهنی را دارد و زیبایی خاص استیل را به آن افزوده است. ماندگاری و بادوام برای همیشه نتیجه استفاده از استیل 304 ضد زنگ در ساختار شاسی و فریم این محصول است. با اجرای پله گرد استیل دیگر نگران هزینه های نگهداری و بازسازی آینده راه پله خود نخواهید بود. طراحی آزاد و امکان ساخت اشکال گوناگون از استیل دست طراحان را برای خلق فرم های خاص از راه پله گرد باز گذاشته است و از طرف دیگر قابلیت ترکیب استیل با متریال دیگری مثل چوب و شیشه باعث شده پله گرد استیل یکی از محبوب ترین سازه های پیش ساخته برای راه پله باشد.

 • پله گرد استیل هرگز زنگ نخواهد زد
 • سطح پله گرد استیل براق و سیقلی است
 • نگهداری آن آسان و کم هزینه است

پله گرد استیل

پله گرد شیشه ای

راه پله های شیشه ای شیک و مدرن یک گزینه منحصر به فرد برای مشتریانی است که به دنبال ظاهری امروزی و چشم نواز هستند. راه پله های شیشه ای گرد ، همراه با نرده استیل، گزینه های بی حد و حصر از طراحی را ارائه می دهند و تیم ما به شما بهترین کیفیت و طرح پله گرد شیشه ای را ارائه می دهد. از پله های شیشه ای گرد ساده گرفته تا پله گرد شیشه های شناور و موارد دیگر ، پله های شیشه ای آکات پلاس با استفاده از شیشه های لمینت با ضخامت های مختلف ساخته شده اند ، که هم زیبایی و هم ایمنی را ارائه می دهند. تیم متخصص ما متعهد است سبک شخصی شما را به نمایش بگذارد و ما در تمام مراحل طراحی و ساخت با هر مشتری هماهنگی لازم را برای ساخت بهترین پله گرد شیشه ای انجام می دهیم.

پله گرد شیشه ای

ما در روند سفارش راه پله های گرد شیشه ای و سیستم های هندریل شیشه ای را ساده می کنیم. با ما تماس بگیرید ، کمی در مورد پروژه خود بگویید ، و ما مقدمات ساخت را شروع خواهیم کرد. اگر طرحی خاص در ذهن دارید ، تیم ما با شما همکاری نزدیک می کند تا طرح شما را اجرایی کند. اگر به دنبال الهام یا ایده هستید ، ما به شما کمک خواهیم کرد تا گزینه های خود را بررسی کنید و بهترین تصمیم ممکن را برای سبک و نیازهای خود بگیرید.

چه عواملی بر طراحی پله گرد تأثیر می گذارد؟

اگرچه تعریف راه پله گرد ساده است ، اما در بررسی طرح آن باید چند فاکتور را در نظر گرفت:

 • ابعاد پله گرد: برای ساختن یک پله مارپیچ ، دانستن ابعاد فاصله ارتفاع کف تا سقف بسیار مهم است.
 • زاویه چرخش پله گرد: باید دید که چرخش پله چند درجه باید شود تا با پله های دورتر از محور مرکزی به طبقه بعدی برسد.
 • قطر ستون مرکزی پله: هر طرف پلکان گرد چقدر بزرگ خواهد بود و آیا این برای عبور یک فرد کافی است؟ راه پله مارپیچ کجا قرار است واقع شود؟ آیا قرار است بر احساس فضا تأثیر بگذارد؟ اگر چنین است، چگونه؟ و این چگونه در نرده ها و موادی که در راه پله مارپیچ استفاده خواهد شد منعکس می شود؟

پله گرد

تمام این موارد عواملی هستند که در طراحی پله گرد در نظر گرفته می شود تا یگ راه پله زیبا، مدرن و مناسب فضای شما ساخته شود.

چرا از پله های گرد استفاده می کنیم؟

 1. فضای کارآمد: یک راه پله گرد باعث صرفه جویی در بسیاری از متر مربع فضای با ارزش یک ساختمان می شود.ماهیت عمودی پله تضمین می کند که فضای مورد نیاز آن در مقایسه با سایر پله ها زیاد نیست. ایجاد یک خانه کارآمد در حداقل فضا هدف هر صاحب خانه است و یک پله گرد برای این منظور بسیار مفید است.
 2. دسترسی: در نهایت صاحبان خانه ها فضای زیادی در خانه خود ندارند زیرا ورود به آنها دشوار است. اگرچه یک راه پله سنتی در فضاهای کوچک نمی گنجد ، اما بالا بردن نردبان نیز راه حل روزانه نیست. با این وجود ، قطعاً انعطاف پذیری کامل هنگام نصب راه پله گرد یک مزیت محسوب می شود.
 3. سفارشی سازی: راه پله گرد را می توان کاملاً سفارشی کرد تا نیازهای صاحبان خانه و دیدگاه آنها از فضایی را که قرار است در آن قرار داشته باشد ، برآورده کند.
 4. اقتصادی: این راه پله بهترین گزینه برای صاحب خانه است زیرا هزینه نصب کمی دارد. با این حال ، به هر سالن یا خانه ای که آن را داشته باشد ارزش بسیار بیشتری می بخشد.

پله گرد

هزینه نصب پله گرد چقدر است؟

راه پله های گرد معمولاً با فضاهای مجلل و بزرگ مرتبط هستند. در نتیجه ، اعتقاد بر این است که ساختن پله های گرد بسیار گران است ، اما دقیقاً اینطور نیست . فاکتورهای زیادی وجود دارد که بر قیمت گذاری یک پله گرد تأثیر می گذارد:

 • مواد استفاده شده در ساخت پله گرد
 • ارتفاع تمام شده پله گرد
 • تزئینات ظاهری پله و زمان مورد نیاز برای اتمام کار

پله گرد

مراحل محاسبه ابعاد راه پله گرد

 1. مکانی را بین دو طبقه از خانه یا ساختمان خود انتخاب کنید که فکر می کنید مکان مناسبی برای یک راه پله مارپیچ باشد. پله های مارپیچی در فضاهای تنگ و قسمت هایی از اتاق که ترافیک تردد در آنها کم است مانند گوشه ها ساختمان ، به بهترین شکل ممکن کار می کنند. فراتر از آن ، جایی که پله خود را قرار دهید کاملاً به خود شما بستگی دارد. شما ممکن است راه پله گرد خود را در سالن منزل خود ، یا در اتاق نشیمن طبقه پایین یا یک منطقه مناسب دیگر قرار دهید. قبل از اینکه پروژه خود را شروع کنید ، با کارشناس ساختمان محلی خود مشورت کنید و ببینید که معیارهای آنها در مورد راه پله های مارپیچ چیست.
 2. از کف اندازه بگیرید محل اجرای راه پله تا ارتفاع سقف را اندازه گیری کنید. متر اندازه گیری را از سطح زمین در طبقه پایین به سطح زمین در طبقه فوقانی گسترش دهید (یا بالعکس). تا مشخص شود ارتفاع راه پله گرد شما تا چه اندازه ای باید باشد. اگر یک یا هر دو طبقه فرش شده است ، مطمئن شوید که اندازه گیری خود را از کف جامد زیرین و نه از بالای فرش شروع کنید ، زیرا این سطحی است که می خواهید روی آن سازه پله را اجرا کنید.
 3. یک راه پله گرد حداقل باید 66 سانتی متر قطر داشته باشد. به طور کلی ، هرچه پله شما پهن تر باشد ، ظاهر آن بهتر و ایمن تر خواهد بود. قطر کل راه پله مارپیچی شما ممکن است به دلیل فضای در دسترس شما محدود شود. برای اطمینان از فاصله کافی برای نصب نرده بیرونی حداقل 5.1 سانتی متر به قطر انتخاب شده راه پله گرد خود اضافه کنید. اگر آن به عنوان راه پله اصلی خانه شما باشد ، ممکن است لازم باشد که پله مارپیچ شما حداقل عرض مشخصی داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قطر راه پله گرد و سایر موارد ایمنی ، با کارشناسان آکات پلاس مشورت کنید.
 4. فاصله بین کف پله ها در یک را پله گرد بین 17 تا 19 یانتیمتر است. اگر ارتفاع راه پله شما 240 سانتی متر باشد تعداد کف پله ها 14 عدد است. نکته مهم در محاسبه فاصله و تعداد کف پله این است که در هر مرحله از راه پله های شما باید حداقل (1.8 متر) ، (15 سانتی متر) فضای سر وجود داشته باشد تا مطابق با مقررات ملی ساختمان باشد. 
 5. اکنون که ابعاد لازم برای راه پله خود را محاسبه کرده اید ، آنها را روی یک کاغذ ترسیم کنید. این به شما کمک بصری می دهد که می توانید در طول مراحل ساخت به آن مراجعه کنید. برنامه های خود را حتماً با تمام اندازه گیری های مهم ، از جمله ارتفاع و قطر راه پله ، تعداد دقیق کف پله ها و عمق و فاصله مطلوب هر کدام را، برچسب بزنید. برنامه های خود را دوباره بررسی کنید تا مطمئن شوید که آنها تا حد ممکن کامل و دقیق هستند. یک اشتباه در مرحله برنامه ریزی ، می تواند هزینه و وقت شما را هدر کند.

مدت زمان ساخت پله گرد

برای یک پروژه بهترین زمان ساخت پله گرد دقیقا بعد از انجام زیرسازی و شروع عملیات بتن ریزی سقف است. اگر بعد از بتن ریزی سقف شروع به اجرای پله گرد شود هزینه های بیشتری باید صرف شود و نه به اندازه کافی محکم نخواهد بود.

یکی از مواردی که در مدت زمان ساخت پله گرد موثر است سبک و مدل آن است. برای مثال، در مدل پله گرد دو محور باکس یک ستون مرکزی با قطر ۲۰ الی ۵۰ سانتی متر وجود دارد تمام کف پله ها به سمت بالا در حرکت هستند زمان ساخت این مدل دقیقاً قبل از عملیات کف سازی و بتن ریزی کف ساختمان است. زیرا این ستون مرکزی باید در یک حفره ۵۰ سانتی متری یا به وسیله یک صفحه پلید فولادی به کف ساختمان متصل شود. در مدل پله گرد دو محور ورقی به جای ستون مرکزی از دو ردیف ورق فولادی با ضخامت ۱۰ سانتی متر که حول محور در گردش هستند استفاده می شود زمان ساخت آن نیز پس از انجام بتن ریزی سخت است.

نرده های پله گرد

برای افزایش ایمنی در ضلع بیرونی پله گرد از نرده های محافظ استفاده می شود. جنس و طرح این نرده ها تنوع خوبی دارد اما اگر از نرده های فلزی نظیر نرده استیل یا نرده آلمینیومی استفاده میکنید توجه داشته باشید حرکت نرده ها به سمت بالا حول یک محور  است و حتماً گارد های ایمنی نرده ها باید از نوع لوله ای باشد تا امکان خم شدن آنها وجود داشته باشد و به اصطلاح بتوان آنها را نورد کرد. از نرده شیشه ای نیز در راه پله های گرد می توان استفاده کرد با رعایت نکات ایمنی و استفاده از شیشه های دو لایه سکوریت و لمینت.

نحوه تعیین قیمت پله گرد

به دلیل تنوع مدل ها و تفاوت کیفی محصولات در زمینه پله گرد انتخاب بهترین گزینه از میان تعداد زیاد شرکت‌های تولید کننده این کالا کار دشواری است. در میان تمام سازندگان پله گرد تنها گروه پله گرد آکات پلاس است به عنوان یکی از معتبرترین مجموعه های طراحی و تولیدی، این محصول را با مناسب ترین قیمت پله گرد و ضمانت کیفی ارائه می دهد.

پله گرد آکات پلاس با تجربه ربع قرن از به روزترین تجهیزات و با کیفیت ترین متریال در ساخت محصولات خود استفاده میکند. ما با کادری مجرب و متعهد توانسته ایم بالاترین سرمایه خود یعنی اعتماد و رضایت شما خریداران را کسب کنیم.

در ادامه این مطلب تمام مراحل قیمت گذاری پله گرد توضیح داده می شود. سابقه ساخت پله های گرد در ایران به نیم قرن می رسد به همین دلیل بسیاری از معیارهای قیمت پله گرد از گذشته باقی مانده است. سوال خریداران پله گرد نحوه قیمت گذاری آن است. اساس اصول و معیارهای که از گذشته باقی مانده مبنای تعیین قیمت پله گرد بر اساس متر ارتفاع سازه فولادی پله می باشد. 

دلیل اصلی انتخاب این شیوه قیمت گذاری سهولت و سادگی درک آن برای خریدار است با توجه به اینکه طیف وسیعی از افراد متخصص و تحصیل کرده و در صنعت ساختمان فعال هستند استفاده از روش قیمت گذاری متر ارتفاع در پله های گرد بسیار منطقی و ساده است و درک آن برای همه آسان می باشد.

دلیل مهم دیگری که این شیوه مناسب است امکان مقایسه مدل های مختلف پله گرد از نظر قیمتی است. به این ترتیب خریدار به راحتی می تواند بر اساس بودجه خود مناسب ترین مدل را انتخاب کنید. با تمام مزیت های گفته شده اما نکات مهم دیگری نظیر کیفیت متریال، ابعاد و شعاع دایره پله و زمان لازم برای اجرای آن در قیمت پله گرد تاثیر گذار هستند.

مزایای پله گرد

سازه های مهندسی پله گرد مزایای زیادی دارد که برای آشنایی شما با آنها اشاره خواهیم کرد.

 • افزایش فضای مفید

پله در ساختمان فضای زیادی را اشغال می کند که به آن فضای مرده می گویند و در ساختمانهای کوچک که محدودیت فضا دارند مناسب استفاده از پله گرد است. این محصول به فضای مفید اضافه کرده و با کمترین شعاع یک مسیر ارتباطی ایمن و زیبا در اختیار شما قرار می دهد.

 • ایمنی بالا

در ساختمان های بلند مرتبه مانند برج ها بهترین پله فراری که کارایی بالایی در برابر زلزله و آتش سوزی دارد. پله گرد فرار یا استراری است‌. این سیستم سازه ای سبک و مستحکم از فولاد مقاوم دارد که به راحتی در برابر لرزش ها و حرارت بالا مقاوم است.

 • زیبایی و ظرافت

پله های گرد یکی از جذاب ترین و زیباترین سازه های معماری هستند که با داشتن ظرافت از استحکام بسیار بالایی برخوردار می باشد و به دلیل امکان استفاده از متریال مختلف نظیر چوب آهن و شیشه در ساخت آنها در هماهنگیی کامل با طراحی داخلی ساختمان شما ساخته می شود.