نرده استیل از ترکیب چند فلز و همچنین عملیاتی کردن چند پروسه دقیق و اندازه گیری تولید می شود. این محصول پس از دمیدن کنترل شده اکسیژن به فلز آهن و سپس افزودن مقدار معین و مشخصی از کروم و نیکل حاصل می شود. افزودن نیکل و کروم به دلیل به وجود آوردن خاصیت ضدزنگ در نرده استیل می باشد. دمیدن اکسیژن نیز جهت افزودن استحکام به آن می باشد.

نرده استیل

نرده استیل ارزان و زیبا در مدل های نرده استیل راه پله، نرده استیل بالکن، نرده استیل تراس، نرده استیل 304 و نرده استیل 201 از جدید ترین محصولات نرده آکات پلاس می باشد و جهت اطلاع از لیست قیمت نرده استیل ادامه این مطلب را دنبال کنید.

نرده استیل سه خط

نرده استیل سه خط

قیمت 7,400,000 تومان
نرده استیل چهار خط

نرده استیل چهار خط

قیمت 7,600,000 تومان
نرده استیل فرانسوی

نرده استیل فرانسوی

قیمت 9,700,000 تومان
نرده استیل عمودی

نرده استیل عمودی

قیمت 1,200,000 تومان
نرده استیل شیشه خور

نرده استیل شیشه خور

قیمت 3,200,000 تومان
نرده استیل پایه پیچ

نرده استیل پایه پیچ

قیمت 1,800,000 تومان
نرده استیل پایه اشکی

نرده استیل پایه اشکی

قیمت 2,500,000 تومان
هندریل استیل

هندریل استیل

قیمت 900,000 تومان
نرده استیل مشکی

نرده استیل مشکی

قیمت 1,900,000 تومان
نرده استیل مکعبی

نرده استیل مکعبی

قیمت 3,200,000 تومان
نرده استیل برنزی

نرده استیل برنزی

قیمت 2,950,000 تومان
نرده استیل طلایی

نرده استیل طلایی

قیمت 2,900,000 تومان
نرده استیل راه پله حصاری

نرده استیل راه پله حصاری

قیمت 1,400,000 تومان
نرده استیل و چوب

نرده استیل و چوب

قیمت 2,900,000 تومان
نرده استیل شش خط

نرده استیل شش خط

قیمت 1,900,000 تومان
 

قیمت نرده استیل

کیفیت نرده استیل در تعیین قیمت مهم است. هر چه کیفیت بالاتر باشد به طبع قیمت نرده استیل گرانتر خواهد بود. متراژ های متفاوت قیمت های متفاوتی را خواهد داشت. یراق آلاتی که به کار می رود نیز مهم است و توصیه می شود جهت جلوگیری از فرسودگی و شل شدن این محصول از یراق آلات باکیفیت استفاده شود. هزینه حمل و نقل در تهران و همچنین ایاب و ذهاب ، حمل و نقل ، اسکان در شهرهایی غیر از تهران نیز جز هزینه های نهایی محسوب می شود. نحوه و روش اجرا نیز می تواند تاثیرگذار باشد. توضیح اینکه در مواردی ممکن است که مشتری تقاضای نصب میلگرد در جایی را داشته باشد که معمولا عرف نیست نمونه هایی از این دست نیز در تعیین قیمت نقش دارد.

قیمت نرده استیل
مدل (نرده استیل) قیمت تومان
نرده استیل 304 نرده استیل 201
قیمت نرده استیل راه پله 3 خط 330000 2500000
قیمت نرده استیل بالکن حصاری 4300000 2700000
قیمت نرده استیل و شیشه خور 4700000 3900000
قیمت نرده استیل و چوب 3500000 3100000
قیمت نرده استیل طلایی 3300000 2900000
قیمت هندریل استیل 2100000 1750000

  * قیمت بر حسب هر متر طول دستگیره نرده می باشد.

  * قیمت (با محاسبه لوله و پروفیل استیل ، یراق آلات، نصب) می باشد.

  * هزینه حمل به صورت جداگانه محاسبه می گردد.

  * برای اطلاع از قیمت بروز انواع نرده استیل تماس بگرید.


قیمت نرده استیل

 

برتری نرده استیل در چیست؟

در گذشته، معمولا از چوب جهت تولید نرده و دیگر ملزومات ساختمان ها استفاده می شد. بعد ها و مخصوصا با پیشرفت انقلاب صنعتی استفاده و معرفی از فلزات شدت گرفت در این میان فلز استیل روانه بازار شد که تا به امروز نیز جایگاه خود را به خوبی حفظ کرده و حتی آن را گسترده تر کرده است. این جایگاه برتر که تا به حال جایگزینی نیز نیافته است از خصوصیات منحصر به فرد استیل نشات می گیرد. نرده استیل برخلاف چوب بسیار مقاوم و مستحکم است و متفاوت از آهن است که دچار زنگ زدگی می شود به عبارت دیگر نرده استیل دچار زنگ زدگی و اکسیداسیون نمی شود و همچنان زیبایی خود را در کنار مقاومت بالایش نگه می دارد. تمامی این موارد چه در دراز مدت چه در کوتاه مدت خود را نشان می دهد و بدین ترتیب برتری نرده استیل نسبت به دیگر محصولات نمایان می شود.

نرده استیل

ویژگی های نرده استیل

نرده استیل دارای ویژگی های خاص خود است که برای آشنایی بیشتر چند مورد به اجمال آورده شده است:

 1. استحکام و امنیت: نرده استیل استحکام و مقاومت آهن را دارد و چه بسا بیشتر چرا که هسته اصلی آن از آهن است.
 2. ضد زنگ بودن: نرده استیل به دلیل افزودن مقادیر مشخص کروم و نیکل در برابر تغییرات آب و هوایی مقاوم است.
 3. نظافت کم: نرده استیل به دلیل درخشندگی خاصی که دارد و به دلیل ترکیب ساختاری مناسبش نیاز چندانی به نظافت ندارد.
 4. زیبایی و درخشندگی: نرده استیل ظاهر زیبا و درخشانی دارد که به خوبی در مقایسه با محیط اطرافش خود را نمایان می کند.
 5. رنگ بندی متنوع: نرده استیل را می توان در طیف رنگی متنوع در دو دسته مات و براق تولید کرد.
 6. کارایی گسترده: نرده استیل تقریبا در تمام جنبه های ملزومات دنیای امروزی خود را گنجانده است و نیاز به آن تقریبا قابل برآورد نیست.

کاربرد های استیل

استیل تقریبا در بسیاری از زوایای زندگی بشر امروزه نفوذ کرده است. یکی از گسترده ترین و موثرترین کارایی های فلز استیل در صنعت ساخت و ساز است. فلز استیل به دلیل شکل پذیری ای که در هنگام تولید اولیه دارد می تواند در قسمت های گوناگون ساختمان هایی با کاربردهای متفاوت مورد استفاده قرار بگیرد. برای نمونه می توان به درب استیل اشاره کرد که هم می تواند ضد سرقت باشد و هم زیبا و مستحکم . می تواند در ورودی آپارتمان های مسکونی و یا تجاری و فروشگاهی مورد استفاده قرار بگیرد و یا اینکه ورودی های پارکینگ ها را پوشش دهد. علاوه بر درب استیل ، نرده های راه پله نیز می توانند به لوله های استیل مجهز شود که تحت عنوان راه پله استیل و یا نرده استیل راه پله شناخته می شود. این مورد نیز می تواند در طرح ها و رنگ های متنوع تولید شود. علاوه بر آن، استیل می تواند به عنوان محافظ تراس و بالکن بکار برود. نرده استیل در قسمت های مختلف ساختمان اعم از پنجره ها و بالکن ها و درب ها و روف گاردن ها و حتی پله های گرد و دوبلکس ساختمان ها نیز بکار گرفته می شود.

ساختمان ها اعم از هتل ها ، متروها ، بانک ها و موسسات مالی، فروشگاه ها، منازل ، بیمارستان ها، دفاتر و موسسات همگی می توانند به نرده استیل مجهز شوند.

نرده استیل

کیفیت های نرده استیل

نرده استیل بر اساس اینکه چه میزان کروم و نیکل را در خود دارد دارای کیفیت های گوناگونی است . طبیعی است که کیفیت های بالاتر بهتر و مقاومتر هستند و می توان در برنامه ریزی های طولانی مدت در ساخت و ساز های دراز مدت روی آنها حساب باز کرد. بر این اساس ، نرده استیل به چند دسته به لحاظ کیفیت تقسیم می شود. در اینجا سه نمونه موجود در بازار آورده شده است:

نرده استیل 201

در این محصول میزان کربن کمتر از دو درصد است و میزان کروم و نیکل نیز کم است. این محصول مناسب مناطق خشک است و بیشترین کاربرد آن داخل ساختمان است. نباید در بیرون ساختمان و در معرض تغییرات آب و هوایی و یا آلودگی ها و ذرات معلق در هوا قرار بگیرد چرا که پس از مدتی به راحتی دستخوش تغییر رنگ و دچار اکسیدشدن و زنگ زدگی می شود. رطوبت نیز دشمن بزرگ استیل 201 است. توصیه می شود هنگام سفارش محصول تا حد امکان این گزینه انتخاب نشود.

نرده استیل 304

نرده استیل 304 مساوی است با کیفیت. این محصول، به خوبی در مقابل رطوبت و تغییرات جوی مقاوم است و سازگاری خوبی دارد چرا که دستخوش خش و یا زنگ زدگی و افت کیفیت نمی شود و درخشندگی خود را مانند روز اول حفظ می کند. به میزان هشت درصد نیکل و هیجده درصد کروم دارد که این میزان مناسب اجرا در ساختمان های اداری و منازل و هنچنین هماهنگ با محیط های بیرونی است. نرده استیل 304 مناسب راه پله ها، تراس و بالکن ها، روف گاردن ها ، کناره های استخر و درب ها است و در هتل ها ، فروشگاه ها ، بیمارستان ها ، منازل و موسسات اجرا می شود.

نرده استیل 316

نرده استیل 316 بسیار با کیفیت است و معمولا برای مصارف معمولی توصیه نمی شود و اجرای آن در محیط های سخت صنعتی رواج دارد. نرده استیل 316 بسیار مقاوم در برابر زنگ زدگی و گرد و غبار است و قاعدتا نسبت به دیگر انواع گرانتر می باشد.

نرده استیل یکی از محصولاتی است که در زوایای گوناگون ساختمان اجرا و نصب می شود. بر اساس محل نصب و اجرای آن به لحاظ ظاهر و فرم به چند دسته تقسیم می شود که تنها چند نمونه به منظور معرفی و آشنایی شما در اینجا آورده شده است.

نرده استیل

نرده استیل کابلی

نرده استیل کابلی به دلیل ظاهر و فرم خاصی که برای آن تعبیه شده است بسیار مقاوم و مستحکم است. در این مدل کابل هایی از جنس استیل ضد زنگ میان نرده های استیل پیچیده و یا تنیده می شود که ظاهری بسیار زیبا را به ارمغان می آورد. این محصول مناسب مکان های پر رفت و آمد مانند مهد کودک هاست که از سقوط کودکان جلوگیری کند. جوش های مهندسی شده و خاصی برای اتصال و اجرای نرده استیل کابلی بکار گرفته می شود.

نرده استیل کابلی

نرده استیل با شیشه

این محصول به نام نرده شیشه ای نیز شناخته می شود. این محصول را می توان در بالکن ها و یا راه پله ها اجرا کرد. ترکیب نرده استیل و شیشه بسیار زیبا است و درعین حال مقاومت خوبی نیز در برابر فشار دارد چرا که شیشه های بکار رفته نشکن و سکوریت می باشد. البته این محصول مدل ها و نمونه های خاص خود را دارد که برای آشنایی بیشتر از سایت آکات پلاس در قسمت نرده های شیشه ای بازدید بفرمایید.

نرده استیل با شیشه

نرده استیل سه خط یا سه گارد

اجرا و نصب این مدل نرده سریع و آسان است. معمولا در نرده های راه پله ها مورد استفاده قرار می گیرد. لوله های استیل با قطر های پنجاه و یک ، سی و هشت و شانزده میلیمتری به یکدیگر مونتاژ می شود و نرده استیل سه خط را تولید می کند. امکان فرم دهی به این مدل وجود دارد به عبارت دیگر می توان آنرا قوس دار کرد. این محصول زیبا و مقاوم است.

نرده استیل

نرده استیل فرانسوی یا عمودی

همانگونه که اسم نرده استیل عمودی بر می آید، این محصول به صورت تمام گرد عمودی ارائه می شود مانند پلکان گرد. نرده استیل عمودی مناسب محیط ها و فضا های باز و شلوغ است که رفت و آمد را راحت کند و در عین حال بیشترین بهره برداری را از فضا داشته باشد. با نصب این مدل آنچه ایجاد می شود نمایی زیبا و چشم نواز است و می تواند در انواع چهار گوش و گرد نیز ارائه شود. نرده استیل فرانسوی در بالکن، تراس و پرتگاه ها بیشتر اجرا می شود زیرا مانند دیگر مدل ها شبیه به نردبان نیست و خطر بالا رفتن کودکان از نرده را کاهش می دهد به همین دلیل ایمن تر است.

نرده استیل عمودی

نرده استیل پایه دو سر گلابی

این محصول بسیار زیبا است. مناسب افرادی است که ذهنی خلاق دارند و هماهنگ با ایده آنها ساخته شده است. از این نرده می توان به عنوان بخشی از دکوراسیون استفاده کرد. رنگ بندی جالب و گوناگونی دارد و در این بین رنگ های برنزی و طلایی بیشترین طرفدار را دارد.

نرده استیل پایه دوسرگلابی

کاربرد های نرده استیل در ساخت و ساز

نرده استیل به دلیل انعطاف پذیری اش می تواند به راحتی در قسمت های مختلف ساختمان مورد استفاده قرار بگیرد از جمله

 • نرده استیل راه پله
 • نرده استیل بالکن
 • نرده استیل پنجره

هر کدام از موارد بالا خود دارای موضوعات و بخش های مفصلی است که در اینجا نمی گنجد و صرفا به معرفی مختصر آنها بسنده می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و دیدن نمونه ها و تصاویر در باب هر یک از محصولات بالا می توانید به قسمت های مربوطه در سایت آکات پلاس مراجعه بفرمایید.

نرده استیل راه پله

نرده استیل راه پله می تواند به راحتی جایگزین نرده های چوبی و آهنی شود و به این ترتیب از رطوبت و یا فرسودگی در امان ماند. این محصول به صورت های گرد و غیرگرد در بیرون از واحد یا ویلا و یا در درون ساختمان ها بکار گرفته می شود. رنگ بندی متنوعی دارد و می تواند در طرح های گوناگون و مناسب ارائه و اجرا شود. توصیه می شود از استیل 304 استفاده شود. می توان نرده استیل راه پله را به صورت صاف و یا قوس دار نصب کرد. در انواع ساده و یا خطی. در متراژهای گوناگون اجرا می شود. حداقل ارتفاع نرده استیل راه پله هشتاد سانتیمتر است و گاردها از سه تا پنج ردیف افقی می رسد. هندریل های افقی از لوله استیل قطر پنجاه و یک میلیمتر است. پایه های نرده استیل راه پله از لوله به قطر حداقل سی و هشت و گاردها حداقل شانزده میلیمتر است. در هر صورت به منظور کسب اطلاعات بیشتر از بخش نرده استیل راه پله در سایت آکات پلاس دیدن فرمایید.

نرده استیل راه پله

نرده استیل بالکن

از نرده استیل بالکن به عنوان یک حفاظ ایمنی و زیبا در بالکن استفاده می شود. براساس ضوابط و مقررات ایمنی ارتفاع تمام شده نرده استیل بالکن از روی کف بالکن نباید از 110 سانتیمتر کمتر باشد. بر اساس همین مقررات نحوه قرار گرفتن لوله های استیل امنیتی در نرده استیل بالکن به صورت عمودی باید باشد و فاصله آنها از 11 سانتیمتر بیشتر نمی تواند باشد. آلیاژ نرده استیل بالکن به دلیل اینکه همیشه در معرض رطوبت و اکسیژن هوا قرار دارد حتما از نوع آلیاژ استیل 304 مقاوم باید باشد. تا رنگ نرده استیل بالکن تغییر نکند و به اصطلاح زنگ زدگی در آن ایجاد نشود.

نرده استیل بالکن علاوه بر ایجاد یک فضای ایمن برای استفاده تمام افراد از بالکن مناسب است به عنوان یک محصول لوکس و مدرن ساختمانی به زیباتر شدن نمای بالکن ساختمان کمک زیادی می کند.

نرده استیل بالکن

نرده استیل پنجره

در پنجره ها همیشه خطر سقوط افراد و یا ورود غیر قانونی به داخل ساختمان وجود دارد به همین دلیل نرده استیل پنجره به عنوان یک محافظ مقاوم ، مطمئن و زیبا در قاب بیرونی پنجره ها نصب می شود. تنوع مدل های ظاهری نرده استیل پنجره به هر خریداری گزینه پیشنهادی مناسبی دارد تا با هماهنگی نمای بیرونی ساختمان تامین کننده امنیت، ایمنی و زیبایی پنجره ها باشد.

نرده استیل پنجره از استیل مرغوب و ماندگار آلیاژ 304 مونتاژ و ساخته می شود تا برای سالهای مداوم دوام و کیفیت اولیه آن بدون تغییر ثابت بماند. بر اساس مقررات ایمنی ساختمان فاصله بین نرده های استیل پنجره نباید از 11 سانتیمتر بیشتر باشد زیرا سر افراد از آن عبور می کند و امکان پرت شدن و سقوط از پنجره وجود دارد. نرده استیل پنجره با ظاهر مدرن جایگزین نرده های آهنی قدیمی شده است.

قیمت نرده استیل

نکات قابل توجه قبل از اجرای نرده استیل

بهتر است قبل از اجرای نرده استیل به مواردی توجه شود که هزینه هایی ناخواسته مانند تعویض و بازسازی را به همراه نداشته باشد. برخی نکات عبارتند از:

 • کیفیت نرده استیل: بهتر است در هر قسمتی از ساختمان که باشد نرده استیل باکیفیت استفاده شود چرا که نرده بی کیفیت در هر صورت دیر یا زود دچار زنگ زدگی و یا افت کیفیت می شود. پس با صرفه هزینه کمی بالاتر در ابتدای کار از تحمل هزینه حتمی و بالای بازسازی و یا تعویض در آینده دور یا نزدیک فارغ شوید.
 • در کنار نرده استیل با کیفیت یراق آلات باکیفیت جای دارد، در غیر اینصورت هر چقدر هم که پروژه قوی اجرا شده باشد و یا نرده ها با کیفیت باشند محصول پس از مدتی افت کیفیت و استحکام پیدا می کند.
 • گروهی که مسئولیت اجرا و نصب را دارند باید متبحر باشند و به خوبی ریزه کاری های مشکل ساز همرا در کار اجرا را کنترل و حل نمایند. پس با گروهی با تجربه و مجرب همکاری کنید.
 • حتما قبل از اجرا از نوع، مدل و طرح و همچنین رنگ نرده استیل مطمئن شوید در غیر اینصورت هزینه دوباره برای اجرای طرح جدید از باید پرداخت شود.