نرده شیشه ای

نرده شیشه ای ، یک شاخص مهم است که ساختمان شما را همانند یک اثر هنری متمایز می کند. قدم زدن در راه پله ای که با نرده های شیشه ای ایمن شده است. با اجرای نرده شیشه ای در ویلا هیچ مانع فزیکی که ویوی منظره شما را مسدود کند ایجاد نمی شود. در ساختمان های عمومی مانند پاساژ ها، فرودگاه ها و هتل ها استفاده از شیشه ایمن برای نرده کشی بسیار مهم است. شیشه به سبب شفافیت ذاتی در طراحی مدرن امروز یک انتخاب اصلی است. نرده شیشه ای به دلیل ظاهر جذاب و ایمنی بالا جایگزین نرده های فلزی شده است. در ادامه این مطلب به توضیح انواع نرده شیشه ای، نحوه محاسبه قیمت نرده شیشه ای و نکات فنی آن می پردازیم.

 نرده شیشه ای

نرده شیشه ای چیست؟

برای ایمنی و زیبایی راه پله ها ، بالکن ها و وید ها از نرده شیشه ای به جای نرده های قدیمی فلزی استفاده می شود. این حفاظ شیشه ای در ارتفاع 110 تا 140 سانتیمتر به شکل تمام شیشه ای اجرا می شود. برای تکمین و افزایش استحکام نرده های شیشه ای بر روی پنل های شیشه ای یک دستگیره فلزی نصب می شود. نرده شیشه ای بر اساس دیدگاه خریداران محترم با بالاترین کیفیت شیشه ایمن شده ساخته می شود.

شیشه های آن از نوع سکوریت و لمینت دولایه در ضخامت های 10 ، 16 ، 20 میلیمتر است. هر اندازه کیفیت شیشه و تعداد لایه های آن بیشتر باشد ایمنی و استحکام نرده شیشه ای بالاتر می شود. در مدل ترکیب فلز و شیشه نیز می توان برای استحکام بیشتر نرده شیشه ای پایه های فلزی در فواصل 100 سانتیمتر کار گذاشته شود تا وزن پنل های شیشه ای بین آنها به پایه ها انتقال داده شود.  در مدل ترکیبی نرده شیشه ای اجزای فلزی از آلیاژ های استیل و آلومینیوم ضد زنگ انتخاب می شود و نوع شیشه ها به صورت استاندارد سکوریت است.

انواع نرده شیشه ای آکات پلاس :

گروه آکات پلاس با تجهیزات پیشرفته تولید شیشه های ایمن و استفاده از مدرن ترین سیستم هایی اجرایی نرده شیشه ای با کیفیت ترین و بروز ترین مدل های حفاظ و نرده شیشه ای را برای استفاده در پروژه های خصوصی و عمومی به خریداران محترم عرضه می کند. انواع نرده شیشه ای آکات پلاس عبارت است از :

  1. نرده شیشه ای فیکس پوینت
  2. نرده شیشه ای اکسپوز
  3. نرده شیشه ای اسپیگات
  4. نرده شیشه ای دفنی

دستگیره یا هندریل روی نرده شیشه ای تنوع متریال و طرح زیادی دارد. برای همین آکات پلاس بر اساس نظر و سلیقه شما طراحی نرده های شیشه ای را متناسب با تمام نکات فنی و در هماهنگی کامل با دیدگاه شما انجام می دهد. ساخت و اجرای نرده شیشه ای دقیقا بر اساس طراحی ساختمان شما می باشد. آکات پلاس امکان اجرای انواع نرده شیشه ای دفنی و روکار را در سطوح ختلف با اندازه های سفارشی دارد.

نرده شیشه ای

نرده شیشه ای فیکس پوینت

اگر فضای راه پله و بالکن محدود باشد نرده شیشه ای فیکس پوینت از دیواره کناری برای اتصال پوینت استفاده می کند. شیشه های سکوریت ضخامت 10 میلیمتر و لمینت دو لایه 14 تا 20 میلیمتر که بوسیله بست فیکس پوینت از جنس استیل ضد زنگ و آلومینیوم سخت به همراه یک هندریل اجزای اصلی نرده شیشه ای فیکس پوینت است.

در طراحی و محاسبه محل اتصالات فیکس پوینت بر روی شیشه ها باید دقت زیادی شود. زیرا یک خطا کوچک منجر به اشتباه در تعیین دقیق محل سوراخ های روی شیشه ها می شود. زیر سازی این مدل باید کاملا تراز شود تا اتصالات به درستی پنل های شیشه ای را در بین خود نگاه دارند. شکل اتصال فیکس پویت دکمه ای شکل است که اگر از آلیاژ آلومینیوم و آهن انتخاب شود امکان تنوع رنگ در آن نسبت به استیل بیشتر می شود.

برای مشاهد تصاویر حفاظ و نرده شیشه ای فیکس پوینت به ادامه این صفحه توجه فرمایید.

نرده شیشه ای فیکس پوینت

مشخصات نرده شیشه ای فیکس پوینت

نرده شیشه ای فیکس پوینت از اجزای استانداردی شامل : شیشه های سکوریت در ضخامت های 8 و 10 میلیمتر و شیشه های لمینیت با ضخامت های 12، 14، 16، 18، 20 میلیمتر با اتصالات فیکس پوینت از آلیاژ استیل 304 و آلومینیوم سخت 6063 به قطر 50 تا 60 میلیمتر که از یک قطعه فیکس ثابت متصل به دیواره و یک پوینت متحرک تشکل شده است. شیشه در محل سوراخ ها بین این دو اتصال قرار داده می شود و زمانی که تراز نهایی پنل ها در یک راستا تنظیم شد اتصال متحرک بروری قطعه پایه محکم شده تا شیشه در جای خود ثابت شود.  تعداد بست های فیکس پوینت برای هر جام شیشه ای بین 4 تا 6 عدد است که بشکل گرد یا چهار گوش ساخته شده است. در نرده شیشه ای فیکس پوینت اگر از هندریل روی شیشه استفاده نشود لبه های شیشه ها برای جلو گیری از تیزه شدن شیشه دیاموند می شود تا ایمنی نهایی کار تکمیل شود.

مشخصات نرده شیشه ای فیکس پوینت

نرده شیشه ای اکسپوز

یکی از محکم ترین و ایمن ترین نرده های شیشه ای سکوریت و لیمینت روکار نرده شیشه ای اکسپوز است که به صورت مجوعه ای منظم از پنل های شیشه ای بدون هیچ پایه فلزی یا چوبی عمودی به شکل تمام شیشه ای با یک نوار باریک آلومینیومی در پایین اجرا می شود. نرده شیشه ای اکسپوز بیشتر در مکان های عمومی مانند مجتمع های تجاری، فرودگاه ها، هتل ها استفاده می شود. یکی از مزیت های نرده شیشه ای اکسپوز استاندارد بالای ایمنی در اجرای آن است به صورتی که هیچ تفاوتی در نحوه نصب آن برای یک پروژه بزرگ یا کوچک نمی کند. امکان تعویض سریع شیشه ها در صورت شکست و استفاده از هندریل های متفاوت گرد و چهار گوش روی شیشه ها و همچنین امنیت و استحکام بسیار بالای آن به دلیل استفاده از شیشه های لمینت چند لایه به محبوبیت استفاده از این مدل انجامیده است.

نرده شیشه ای اکسپوز در واقع به نام نرده شیشه ای روکار نیز شناخته می شود. اتصالات و پایه های نگهدارنده شیشه ها در این محصول از جنس آلومینیوم سخت است که هم وزن نهایی محصول را پایین می آورد و هم ایمنی کار را افزایش می دهد.

نرده شیشه ای اکسپوز

مشخصات نرده شیشه ای اکسپوز

در مدل نرده شیشه ای اکسپوز اجزای اصلی آن عبارت است از شیشه سکوریت و لمینیت به همراه کامپونت آلومینیوم یو چنل و پروفیل هندریل روی شیشه که به صورت روکار ساخته می شود. ایمنی بالای مدل اکسپوز و عدم وجود هیچ ستون عمودی فلزی ظاهر یکدست و تمام شیشه ای آن استفاده گسترده در مراکز تجاری و ساختمان های عمومی بدون نیاز به تخریب و زیرسازی بیشتر از قبل مورد توجه قرار گرفته است. پروفیل های اکسپوز در فواصل 25 سانتیمتر روی کف کار گذاشته می شود و شیشه های دو لایه داخل این کامپونت ها قرار داده می شود و پس از محکم کردن فک های متحرک شیشه ها در جای خود ثابت می شود. در نرده شیشه ای روکار برای اینکه زیبایی ظاهری کار بیشتر باشد یک کاور آلومینیوم بر روی پروفیل ها نگهدارنده شیشه ها قرار می گیرد به شکلی که یک نوار آلومینیومی 15 سانتیمتری در پایین کار به صورت سرتاسری دیده می شود. در مجموعه نرده شیشه ای اکسپوز روکار به دلیل طراحی بروز . مدرن و امکان نگهداری راحت و استحکام بسیار زیاد به عنوان ایمن ترین حفاظ شیشه ای شناخته می شود.

مشخصات فنی نرده شیشه ای اکسپوز

نرده شیشه ای اسپیگات

یکی از مدل های حفاظ شیشه ای که در زمان کوتاهی آماده اجرا می شود و از نظر قیمت نسبت به سایر انواع نرده شیشه ای ارزان تر است به نام نرده شیشه ای اسپیگات معرفی می شود. در نرده شیشه ای اسپیگات پایه های فلزی از جنس آهن، استیل، آلومینیوم که با یک پوشش رنگ به روش الکترواستاتیک در برابر رطوبت و هوا محافظت شده در مقاطع گرد و چهار گوش جام های شیشه ای سکوریت و لمینت در ضخامت های 8 تا 18 میلیمتر را به صورت عمودی در سطوح صاف و قوس دار ثابت نگاه می دارد. نرده شیشه ای اسپیگات نیاز به زیر سازی خاصی ندارد با سرعت بالا نصب می شود. نرده شیشه ای اسپیگات بیشتر در بالکن و اطراف استخر ها کار گذاشته می شود. زمانی که صحبت در مورد نرده شیشه ای استخر می شود بی تردید یکی از گزینه ها پیشنهادی مدل اسپیگات است. به دلیل  طراحی خاص پایه های اسپیگات، پنل های شیشه ای حفاظ 5 تا 10 سانتیتر از زمین فاصله دارند برای همین در زمان بارش باران در بالکن یا خروج آب از دیواره استخر مسیر حرکت آب مسدود نمی شود برای همین نرده شیشه ای اسپیگات مناسب است.

نرده شیشه ای اسپیگات

مشخصات نرده شیشه ای اسپیگات

یکی دیگر رایج ترین مدل های حفاظ شیشه ای که نیازی به زیر سازی ندارد و زمان ساخت آن بسیار کوتاه تر از مدل های دیگر است و اتصالات آن به راحتی وظیفه نگهداری شیشه ها را انجام می دهد به نام نرده شیشه ای اسپیگات شناخته می شود. از پایه های اسپیگات برای هر پنل شیشه ای به طول استاندارد 100 سانتیمتر سه عدد استفاده می شود. رنگ این پایه ها مشکی ، نقره ای ، طلایی و سفید است که بر اساس طراحی پروژه خریدار انتخاب می شود. ابعاد پایه نگهدارنده اسپیگات در ارتفاع 15 سانتیمتر و عرض 14*10 سانتیمتر است که بوسیله دو یا چهار عدد بولت فولادی به کف راه پله یا بالکن نصب می شود. شیشه ای که برای مدل مناسب است تنوع بیشتری دارد سکورت 10 و لمینت با یک هندریل آلومینیومی یا استیل.

به منظور کسب اطلاعات فنی دقیق تر از نحوه ساخت و قیمت نرده شیشه ای با کارشناسان ما در شرکت آکات پلاس تماس حاصل نمایید.

مشخصات نرده شیشه ای اسپیگات

نرده شیشه ای دفنی

در مدل نرده شیشه ای دفنی (توکار) پروفیل آلومینیوم یو شکل نگهدارنده شیشه در داخل زمین قرار داده می شود. پس از آن که پایه های نرده دفنی درون زمین کار گذاشته شد نوبت به قرار دادن پنل های شیشه ای بر روی پروفیل ها است. ارتفاع کامپوننت یو شکل بین 16 تا 20 سانتیمتر است که انتخاب پروفیل مناسب به ضخامت شیشه و ارتفاع تمام شده نرده شیشه ای دفنی بستگی دارد. پس از اتمام مراحل زیر سازی در این مدل می توان عملیات کف سازی و اجرای پوشش کف را به اتمام رساند. نرده شیشه ای توکار بسیار مدرن و زیبا است و به یکی از محبوب ترین انواع نرده شیشه ای تبدیل شده است. برای افزایش ایمنی لبه های شیشه در این مدل ابزار (دیاموند) می خورد. نرده شیشه ای دفنی بیشتر در تراس ها و بالکن ها اجرا می شود و به دلیل اینکه هیچ المان فلزی عمودی در آن وجود ندارد به عنوان نرده تمام شیشه ای توکار نیز معرفی شده است.

نرده شیشه ای دفنی

مشخصات نرده شیشه ای دفنی

در نرده شیشه ای دفنی از همان اجزا و قطعات نرده اکسپوز روکار استفاده می شود با یک تفاوت مهم که ارتفاع پروفیل آلومینیومی نگهدارنده شیشه ارتفاع بیشتر نسبت به مدل روکار دارد زیرا باید آن را داخل زمین قبل از پایان مراحل کف سازی کار گذاشت. پس از آنکه کامپونت نرده شیشه ای توکار در کف زمین قرار گرفت و پوشش کف ساختمان انجام شده نویت به قرار دادن پنل های شیشه داخل شیار پروفیل دفنی می رسد. در واقع زمانی که صحبت از نرده شیشه ای فریم لس است منظور مدل نرده شیشه ای دفنی که کاملا یک دیواره سراری از پنل های شیشه ای لمینت را تشکیل می دهد.

مشخصات نرده شیشه ای دفنی

نرده شیشه ای پله

نرده شیشه ای پله محافظ ایمن و شفاف از ترکیب شیشه های تقویت شده سکوریت یا لمینت و یراق آلات فلزی نگهدارنده پنل های شیشه ای بر روی کف پله و دیواره کنار پله است. که در بهبود روشنایی فضای راه پله و ایجاد یک حفاظ کاملا شیشه ای مدرن کاربرد دارد. ارتفاع استاندارد نرده شیشه ای پله برای دریافت پایان کار ساختمان 90 سانتیمتر تا 110 سانتیمتر است. نرده شیشه ای راه پله در مقایسه با نرده های فلزی و چوبی ایمن تر است زیرا فضای بین پنل های شیشه ای بسیار نازک است و در واقع نرده شیشه ای پله به شکل یک دیواره شیشه ای یک پارچه اجرا می شود. حفاظ شیشه ای راه پله از نظر زیبایی و تنوع سیستم های نصب یکی از محبوب ترین نرده و دستگیره های شیشه ای است. مدل های اصلی برای حفاظ و نرده راه پله شیشه ای عبارتند از : پله شیشه ای نرده روکار و دفنی با هندریل و خود ایستا تمام شیشه ای.

نرده شیشه ای پله

نرده شیشه ای راه پله گرد

شیشه با ظاهر شفاف ، یکدست و زیبای خود کاربرد فراوانی در ساختمان سازی دارد از این رو نرده شیشه ای راه پله گرد علاوه بر امکان استفاده راحت هزینه نگهداری کمتری برای خریدار دارد و ظاهر جذاب و امروزی آن سبک مدرنی به طراحی ساختمان می بخشد. برای پله های گرد اجرای نرده شیشه ای یک مزیت است زیرا با نصب آن این بخش از ساختمان تبدیل به یک عنصر مرکزی و عصر هنری برای تکمیل طراحی دکوراسیون داخلی می شود. کیفیت اتصالات و شیشه ها در این مدل بسیار بالا و یکی از بهترین نرده های محافظ راه پله است. گروه آکات پلاس یکی از تنها مجموعه هایی است که توانایی طراحی و اجرای نرده شیشه ای گرد را با هر ابعادی دارد. انجام دقیق مراحل محاسبه طراحی خم و شعاع گردش شیشه و انتخاب مدل اتصالات مناسب یک پله اسپیرال یا قوس دار برای ساخت نرده شیشه ای گرد کار تخصصی است که ما با داشتن نیروی انسانی ماهر و متخصص و تجهیزات مدرن قادر به انجام آن هستیم.

اندازه برداری دقیق و محاسبه شعاع و خم شیشه یک اصل مهم در فرآیند تولید حفاظ شیشه ای پله گرد است. که تنها از عهده شرکت ها و افراد با تجریه و متخصصی مانند آکات پلاس بر می آید. اگر کم ترین اشتباه در طراحی و نقشه اجرای نرده شیشه ای پله قوس دار پیش آید. نتیجه نهایی کار غیر قابل قبول و امکان تراز نشدن جام ها شیشه ای در یک راستا وجود دارد.

با توجه توضیحات داده شده نوع شیشه برای پله های گرد برای اجرای ایمن کار باید لمینت دو لایه باشد. هزینه و قیمت نرده شیشه ای پله گرد با توجه به سختی کار و استفاده از اتصالات مرغوب وشیشه های چند لایه نسبت به نرده های دیگر که در سطوح صاف کار گذاشته می شود گرانتر است. برای کسب اطلاع از قیمت نرده شیشه ای پله گرد با کارشناسان ما در آکات پلاس تماس بگرید.

نرده شیشه ای برای بالکن

در بالکن برای ایمنی و بهبود روشنایی طبیعی از نرده شیشه ای بالکن استفاده می شود. اگر بخواهید از فضای بالکن در تمام روز های سال بدون نگرانی از خطر سقوت و پرت شدن کودکان و حیوانات خانگی بهرمند شوید نیاز به یک حفاظ ایمن و زیبا دارید. نرده شیشه ای بالکن در واقع یک حفاظ تمام شیشه ای ایمن و شفاف است کهعلاوه بر زیبا تر کردن فضای بالکن در نمای ساختمان به بهروی بیشتر از نور طبیعی و افزایش سطح ایمنی ساختمان کمک می کند. شیشه در بالکن یک مزیت دیگر دارد و آن سهولت نظافت و نگهداری آن است. اگر در بیرون ساختمان شما یک منظره زیبا وجود داشته باشد با اجرای نرده شیشه ای بالکن وسعت دید ساکنان به بیرون بالکن افزایش پیدا می کنن.

نرده شیشه ای برای بالکن با شیشه تقویت شده لمینت دولایه در ضخامت های 8، 12، 14، 18، 20 میلیمتر در دو رنگ برنزی و مشکی یا شیشه های سوپر کلیر و کیرستال شفاف و اتصالات اسپیگات و اکسپوز از فلزات استیل و آلومینیوم برای پوشش و محافظت فضای بین نمای بیرون و داخل ساختمان اجرای می شود.

نرده شیشه ای بالکن یک دیواره 110 سانتیمتری شیشه ای شفاف بدون فاصله را روی کف یا کنار نمای بالکن ایجاد می کند که در مقایسه با حفاظ های فلزی و سنگی که فواصل بین آنها برای عبور کودکان مناسب نیست از امنیت و استحکام بیشتری برخوردار است.

نرده شیشه ای بالکن

نرده شیشه ای فریم لس

نرده شیشه ای فریم لس ، مجموعه ای از پنل شیشه ای منظم در یک راستا است که بدون هیچ فریم و پایه عمودی به شکل تمام شیشه ای اجرا می شود. اتصال شیشه ها به کف بوسیله اتصالات یو شکل انجام می شود و لبه های شیشه ها دیاموند شده و روی آن هندریل از لوله و پروفیل استیل یا آلومینیوم قرار داده می شود. نرده شیشه ای بدون قاب بسیار زیبا و مدرن است و در هر ساختمان و مکانی قابلیت نصب دارد. حفاظ شیشه ای فریم لس از نظر ایمنی و تحمل فشار و ضربه شدید یکی از بالاترین درجات کیفیت را دارد. ضخامت شیشه ها در مدل نرده فریم لس بین 14 تا 22 میلیمتر است که از نوع لمینت سوپر کلیر یا کیرستال انتخاب می شود.

از میان تمام سیستم های حفاظ شیشه ای دو مدل نرده شیشه ای اکسپوز و نرده شیشه ای فیکس پوینت فریم لس یا بدون قاب است. نگهداری و نظافت این محصول با روکش نانو بسیار آسان است و نیازی به صرف هزینه اضافی نیست.

نرده شیشه ای

نرده شیشه ای استخر

در ساختمان هایی که استخر دارند یکی از نکات مهم ایمنی کودکان است. همیشه این خطر وجود دارد که کودکان و افرادی که توانایی شنا در آب عمیق استخر را ندارند به داخل آب استخر افتاده و غرق شوند. برای همین از حفاظ شیشه ای که به صورت یک دیوار شفاف در دور استخر استفاده می شود. نرده شیشه استخر علاوه بر افزایش ایمنی ، ظاهر جذاب و امروزی به محوطه استخر می دهد و همچنین جلوی دید والدین را که در زمان استفاده استخر نمی گیرد و آنها می توانند مراقب کودک خود در حیاط یا محوطه ساختمان باشند. در ضمن اگر شما در ویلای خود یک منظره زیبا داشته باشد با اجرای نرده شیشه ای استخر اطمینان خواهید داشت همیشه دیدی باز به آن دارید.

برای استخر دو مدل نرده شیشه ای از طرف کارشناسان آکات پلاس پشنهاد میشود که عبارتند از:

  1. نرده شیشه ای اکسپوز
  2. نرده شیشه ای اسپیگات

همچنین یکی دیگر از دلایل استفاده از حفاظ شیشه ای در استخر ها امکان ساخت درب های شیشه ای برای آنها است که این درب ها در هماهنگی کامل با نرده استخر شما تضمین کننده سهولت استفاده از استخر و ایمنی آن است.

نرده شیشه ای استخر

دیتیل و نقشه اجرایی نرده شیشه ای

مهم ترین قسمت در ساخت نرده های شیشه ای طراحی هماهنگ و کاربردی دیتیل و نقشه اجرایی نرده شیشه ای است. تنوع در نوع شیشه ها و اتصالات آنها یکی از مزیت هایی است که امکان نصب نرده های شیشه ای را در هر مکانی به شکل صاف یا قوس دار فراهم کرده است. دیتیل نرده شیشه ای روش های خلاقانه و متنوع ای به مجری کار ارائه می دهد تا با توجه به شرایط مکان پروژ و حساسیت های فنی کار مناسب ترین سیستم را برای اجرای ایمن و استاندارد پایه ها و نگهدارنده های پنل های شیشه ای انتخاب کند. و نوع زیر سازی مناسب با مدل نرده شیشه ای پیاده سازی شود و محل جاگذاری اتصالات و ابعاد پنل های شیشه ای به صورت دقیق نقشه شده تا تصویری کامل از مراحل و نحوه ساخت انواع نرده شیشه ای فیکس پوینت، اسپیگات، اکسپوز روکار و دفنی  به خریدار اراده شود.

دیتیل نرده شیشه ای

نصب و اجرای نرده شیشه ای

اجرای نرده شیشه ای در مکان مختلف یک ساختمان مانند دور استخر در راه پله ها و بالکن ها در سطوح صاف و گرد یک کار تخصصی است. نصب نرده شیشه ای حتما باید توسط یک گروه متخصص و ماهر انجام شود زیرا در صورت اجرای غیر اصولی ضرر مالی زیادی به خریدار برای تعویض شیشه ها وارد می شود. به دلیل تنوع زیاد سبک معماری و ابعاد متنوع ساختمان ها و کاربری آنها مجموع وسیعی از سیستم های اجرای نرده شیشه ای طراحی شده است. که بر اساس اولویت های هر پروژه گزینه مناسبی از مدل های نرده شیشه ای فیکس پوینت، اسپیگات، اکسپوز برای اجرای نرده شیشه ای در اختیار خریداران قرارداده می شود.

شرکت آکات پلاس با داشتن تیم های متخصص اجرای نرده شیشه ای که تجربه بالایی در زمینه اندازه برداری، طراحی و نصب انواع حفاظ شیشه ای دارند به مشتریان خود اطمینان می دهد که در تمام مراحل انجام سفارش آنها بالاترین کیفیت در متریال و اجرا را ارائه می دهد.

نرده شیشه ای

اتصالات و یراق آلات نرده شیشه ای

اصلی ترین قسمت نرده شیشه ای که ایمنی و استحکام کار را برعهده دارد اتصالات و یراق آلات نرده شیشه ای است. آلیاژ به کار رفته در ساخت آنها از فلزات سبک و مقوام استیل و آلومینیوم است تا توان کافی برای تحمل فشار وزنی شیشه ها را داشته باشند و نیز در مقابل رطوبت و عوامل فرسایش دهند فلزات مقاوم باشند. با توجه به تنوع سیستم های اجرا و نصب نرده شیشه ای اتصالات آن انواع مختلفی دارد که هر کدام برای شیشه های سکوریت 8 میلیمتر تا لمینیت 20 میلیمتر مناسب هستند. برای نرده شیشه ای اکسپوز دفنی و روکار پروفیل های آلومینیومی به شکل حرف U طراحی شده است توان تحمل فشار خارجی 750 کیلوگرم را دارد به همین دلیل نرده شیشه ای اکسپوز بالاترین ایمنی را دارد.

یراق آلات نرده شیشه ای فیکس پوینت به شکل دو بست دکمه شکل ثابت و متحرک طراحی شده اند که شیشه ها را در بین خود محکم نگاه می دارند. در این مدل هر انداره تعداد قطعات فیکس پوینت بیشتر باشد تراز و استحکام نهایی کار افزایش خواهد داشت. اتصالات نرده شیشه اسپیگات با این هدف طراحی شده که اجرای حفاظ شیشه ای اسپیگات در کمترین زمان و بدون نیاز به زیر سای خاصی انجام شود.

شرکت نرده شیشه ای آکات پلاس

با پیشرفت ساخت شیشه های نشکن و ایمن استفاده از این متریال در صنعت ساختمان برای اجرای حفاظ و  نرده شیشه ای در راه پله وبالکن یا تراس ها بیش از گذشته افزایش پیدا کرده است. با توجه به این استقبال شرکت های نرده شیشه ای در محصولات خود از طیف وسیعی از شیشه های سکوریت و لمینت را با رنگ های آبی، سبز و برنزی یا شفاف سوپر کلیر و کیرستالی استفاده می کنند. نرده شیشه ای سکوریت با وزن کمتر به وسیله ستون های عمودی فلزی ایمن تر می شود. شرکت نرده شیشه ای آکات پلاس با تنوع زیاد مدل های حفاظ شیشه ای و نرده شیشه ای ایمن به عنوان یکی از معتبرترین برنده های فعال در بازار نرده و شیشه های ایمن ساختمانی توانسته با ساخت نرده شیشه ای در انواع فیکس پوینت، اسپیگات، اکسپوز روکار ودفنی برای هر نوع سازه ای که امکان نصب و اجرای این محصول را داشته باشد یک گزینه مناسب عرضه کند. شرکت آکات پلاس با نیروی فنی آموزش دیده و با تجربه به همراه مهندسان خلاق و تجهیزات مدرن یکی از اولین و تنها شرکت های سازنده نرده شیشه ای خم در ایران است.

نرده شیشه ای

نکات فنی در اجرای نرده های شیشه ای که باید خریداران به آنها توجه کنند:

  • زمان لازم برای اجرا نرده شیشه ای

زمان مورد نیاز برای تکمیل یک پروژه اجرای نرده شیشه ای بر اساس متراژ کار و سطح صاف یا قوس دار محل نصب حفاظ شیشه ای و مدل اتصالات نگهدارنده شیشه ها و از همه مهم تر ابعاد پنل های شیشه ای تعیین می شود. اگر حفاظ ها از شیشه های سکوریت باشید زمان تکمیل کار بسیار کمتر از شیشه های لمینیت است. به طور کلی زمان لازم برای اجرای نرده شیشه ای در مدل های اسپیگات نسبت به مدل های فیکس پوینت و اکسپوز کمتر است.

  • اندازه برداری طول و زاویه مکان اجرای نرده شیشه ای

مهم ترین قسمت برای محاسبه دقیق ابعاد نقشه پنل ها شیشه ای برای اتمام نرده شیشه ای اندازه برداری طول کار و زاویه شیب و گردش راه پله و بالکن است. اگر اشتباهی در اندازه برداری پیش آید نقشه ساخت شیشه ها به کارخانه ارسال می شود و شیشه هایی که با این مشخصات ساخته می شود هیچ تناسبی ندارد با مکانی که باید نرده شیشه ای در آنجا اجرا شود.

  • انتخاب نوع سیستم و کیفیت متریال نرده شیشه ای

با توجه به مشخصات و محدودیت های هر پروژ انتخاب نوع سیستم مناسب نرده شیشه ای و اینکه کیفیت متریال در چه اندازه ای باشد یک دیگر از نکات فنی مهمی دیگر برای خریدار نرده شیشه ای است.

 نرده شیشه ای

قیمت نرده شیشه ای

تعیین قیمت نرده شیشه ای کار تخصصی است که باید توسط کارشناسان ماهر و پس از اندازه برداری دقیق و توجه به موارد تاثیر گذار مانند نوع شیشه ها ، کیفیت یراق آلات ، سیستم اجرایی نرده شیشه ای انجام شود. به صورت استاندارد قیمت نرده شیشه ای بر اساس متر مربع سطج پنل های شیشه ای محاسبه می شود. ما در ادامه این صفحه لیست قیمت نرده شیشه ای را قرار داده ایم تا خریداران محترم اطلاعات کلی در این مورد داشته باشند.

قیمت نرده شیشه ای
مدل (نرده شیشه ای) قیمت تومان
شیشه لمینیت شیشه سکوریت
قیمت نرده شیشه ای اکسپوز 2600000 2450000
قیمت نرده شیشه ای دفنی 2800000 2700000
قیمت نرده شیشه ای اسپیگات 1700000 1900000
قیمت نرده شیشه ای فیکس پوینت 2500000 2400000
قیمت نرده شیشه ای پله 2300000 2200000
قیمت نرده شیشه ای بالکن 2500000 2350000

  * قیمت بر حسب متر طول در راه پله و متر مربع در بالکن می باشد.

  * قیمت (با محاسبه لوله و پروفیل استیل و الومینوم دستگیر، یراق آلات، شیشه ، نصب) می باشد.

  * هزینه حمل به صورت جداگانه محاسبه می گردد.

  * برای اطلاع از قیمت بروز انواع نرده شیشه ای تماس بگرید.


چاپ