هندریل شیشه ای

هندریل شیشه ای (Glass handrail)، سازه ای جذاب از ترکیب زیبای شیشه های ایمن با قطعات فلزی است که ساختمان شما را مانند جواهری زیبا، خاص و متفاوت می کند. حرکت در راه پله ای که حفاظ های آن از هندریل شیشه ای ساخته شده باشد حسی از امنیت و آرامش را به شما می بخشد. در بالکن ها و تراس ها اگر با نصب هندریل شیشه ای شفاف ویوی خوبی از مناظره اطراف داشته باشند ، آرامش و امنیت را به ساختمان شما می خشد. موضوع مهم در طراحی امروزه در ساختمان های مدرن به کار گیری از سازه های ساکن و شفاف مانند شیشه سکوریت یا لمینت شده است. شیشه سکوریت برای داشتن ویژگی هایی مانند شفافیت و عایق صوت در طراحی خارجی و داخلی ساختمان نقش مهمی دارد. اجرای هندریل شیشه ای در صنعت ساختمان سازی مدرن به دلیل ایمنی و بهروری بیشتر نسبت به حفاظ و نرده های فلزی بیشتر در دستور کار قرار گرفته است.

 هندریل شیشه ای

نرده های داخلی و خارجی که در بسیاری از ساختمان ها استفاده می شود از پله ها ، بالکن ها پشتیبانی و محافظت می کند و امنیت را فراهم می کند. در حالی که می توان از مواد مختلفی برای طراحی نرده متحرک و کاربردی استفاده کرد ، هندریل شیشه ای در سال های اخیر به دلیل مزایای بیشمار بسیار محبوب شده است. هندریل شیشه ای بدون قاب (فریم لس) و قاب دار در معماری مدرن و طراحی داخلی از محبوبیت خاصی برخوردار است.

هندریل شیشه ای چیست؟

اگربه دنبال امنیت و زیبایی بیسشتر باشید و توجه زیادی به صرفه جویی انرژی دارید انتخاب هندریل شیشه ای برای جایگزینی نرده های فلزی و چوبی یا سنگی انتخاب مناسبی است. هندریل شیشه ای به صورت یک سازه از پنل های منظم تمام شیشه ای و اتصالت فلزی استیل و آلومینیوم اجرا می شود که برای پوشش محافظ راه پله ها و بالکن ها ، پشت بام ها ، تراس ها و پنجره ها طراحی شده است. این محصول می تواند با هماهنگی و نظر خریدار به صورت فریم لس یا با فریم فلزی یا چوبی اجرا شود.

 هندریل شیشه ای

امنیت هندریل شیشه ای به دلیل وجود اتصالات مقاوم و شیشه های مقاوم شده از نوع سکوریت و لمینت بسیار بالا است. آلیاژ اتصالات در این محصول ضد زنگ و از استیل 304 و آلومینیوم سخت 6063 با پوشش رنگ آنودایز 10 تا 14 میکرون است. شیشه های چند لایه لمینت با ضخامت های 10، 12، 16، 18 و 20 میلیمتر با رنگ های مات و شفاف اجزای اصلی هندریل شیشه ای است. در اینجا نگاهی دقیق تر به خصوصیات عالی هندریل شیشه ای می اندازیم.

 • هندریل شیشه ای توهم فضای بیشتری را ایجاد می کند

یکی از دلایل عمده محبوبیت امروزه عناصر شیشه در طراحی خانه این است که به ایجاد توهم فضای بیشتر در ساختمان کمک می کند. این امر به ویژه اگر هندریل با شیشه شفاف ساخته شده باشد بیشتر مشخص است. توهم فضای بیشتر باعث می شود مکان هایی با ابعاد کوچک حتی بیشتر از حد واقعی به نظر برسد ، چیزی که با استفاده از گزینه های فلز ، کروم یا آهن نمی توان به آن دست یافت. با یک هندریل شیشه ای برای پله ها یا مناطق مرتفع از یک حاشیه شفاف لذت می برید و فضای باز ، تازه و گسترده تری ایجاد می کنید.

 هندریل شیشه ای

 • هندریل شیشه نور را مسدود نمی کند

هندریل های شیشه ای بسیار محبوب هستند زیرا این مزیت را دارند که باعث جلوگیری از نور در یک ساختمان نمی شوند. هندریل های شیشه ای همچنین باعث می شود تا نور از طریق آن عبور کند ، حضور نور خورشید را افزایش داده و همچنین باعث ایجاد احساس بازتر در محیط داخلی می شود. هندریل شیشه ای نصب شده در راستای پنجره ها فضای داخلی بسیار مدرن را ایجاد می کند ، زیرا نور طبیعی اجازه می دهد آزادانه در فضا جریان یابد ، برخلاف نرده های سنتی که نور را مسدود می کنند.

 • هندریل شیشه برای فضای داخلی مدرن ایده آل است

یکی از مزایای عمده نصب هندریل های شیشه ای ، توانایی آن در افزودن زیبایی مدرن به هر ساختمانی است که در آن نصب شده باشد. استفاده از آن برای شما مفید خواهد بود زیرا زمانی که قصد دارید خانه خود را بفروشید این زیبایی برای خانه خریداران زیادی را به خود جلب می کند.

 هندریل شیشه ای

 • هندریل شیشه ای برای تمیز کردن آسان است

هندریل های شیشه ای نه تنها ایمن به نظر می رسند ، بلکه تمیز بودن آنها نیز آسان است. محصولات تجاری تمیز کردن شیشه به همراه پارچه ای بدون پرز ، تمام مواردی است که شما برای نگهداری هندریل ها در عرض چند دقیقه نیاز دارید. اگر در نهایت با خراش یا آسیب در آن روبرو شوید ، انجام مذاحل پرداخت می تواند شیشه را به زیبایی اولیه برگرداند ، که در مقایسه با نرده های فلزی یا چوبی یک مزیت عمده است.

 • هندریل شیشه ای قوی و با دوام است

هندریل شیشه ای علاوه بر اینکه فوق العاده زیبا به نظر می رسد ، فوق العاده مقاوم است. عمر محافظ شیشه ای شما سالها به طول خواهد انجامید و به تعمیر و نگهداری کمی نیاز خواهید داشت یا به هیچ وجه احتیاج ندارید.

 هندریل شیشه ای

 • هندریل شیشه ایمن است

فناوری امروز ساخت شیشه ای محکم و ایمن را امکان پذیر می کند. در واقع شیشه های ضخیم و معتدل که برای ساخت هندریل های شیشه ای استفاده می شود به ندرت خرد می شوند. برای شکستن این هندریل های مقاوم ، فشار ساختاری زیادی لازم است ، زیرا اغلب به اندازه فولاد مقاوم هستند. حتی اگر شیشه معتدل شکسته شود ، خرده های شیشه تیز نیستند ، به این معنی که شیشه برای هر منطقه انتخاب عالی است ، حتی در خانه هایی که کودکان ممکن است در آنها حضور داشته باشند.

انواع هندریل شیشه ای آکات پلاس :

هندریل شیشه ای فریم لس روکار سیستم u canel

هندریل شیشه ای تمام شیشه ای توکار یا دفنی

هندریل شیشه ای خود ایستا یا اسپیگات

هندریل شیشه ای اتصال نقطه ای یا فیکس پوینت

هندریل یا دستگیره روی شیشه طرح و مدل های متنوعی دارد که از متریال گوناگون چوب، استیل و آلومینیوم ساخته می شودبه همین دلیل ولی شرکت آکات پلاس طراحی تمام سفارشات مشتریان خود را به صورت اختصاصی انجام می دهد آکات پلاس امکان طراحی و اجرای هندریل شیشه ای در مکان ها و سازه ها مختلف به صورت سطح صاف و شیبدار یا گرد برای راه پله و بالکن را دارد.

 هندریل شیشه ای

هندریل شیشه ای فریم لس روکار سیستم u canel

در این مدل هندریل شیشه ای پروفیل آلومینیوم شیار دار که نگهدارنده پنل های شیشه ای است و به شکل u انگلیسی طراحی شده در روی زمین محل نصب هندریل کار گذاشته می شود به همین دلیل همان طور که از نام گذاری آن مشخص است این محصول به نام هندریل شیشه ای فریم لس روکار سیستم u canel شناخته می شود. دلیل اینکه به آن هندریل شیشه ای فریم لس نیز گفته می شود عدم وجود هیچ نوع المان عمودی در بین پنل های شیشه است. در واقع این هندریل به صورت واقعی نمای فریم لس شیشه ای را ارائه می کند که بسیار مدرن و جذاب است. شیشه های این هندریل از نوع لمینت دو لایه و سکوریت است که در داخل پروفیل u canel قرار داده می شود و به وسیله فکی متحرک داخل پروفیل با پیج محصوص در جای حود ثابت و محکم می شوند. برای ایمنی بیشتر و استحکام هندریل شیشه ای فریم لس بالا یا کنار پنل های شیشه ای یک دستگیره ظریف از جنس استیل یا آلومینیوم نصب می شود.

هندریل شیشه ای

هندریل شیشه ای تمام شیشه ای توکار یا دفنی

همان طور که از نام هندریل تمام شیشه ای توکار یا دفنی مشخص است ، پروفیل یا اتصال نگهدارنده پنل های شیشه ای در داخل زمین نصب می شود. شکل این پروفیل نیز مانند حرف u انگلیسی است اما ارتفاع آن از مدل پروفیل هندریل شیشه ای روکار بیشتر است. به صورت استاندارد اندازه هر قطعه مهار کننده جام شیشه ای در این مدل طول 35 و ارتفاع 18 سانتیمتر دارد. نوع شیشه نیز در هندریل شیشه ای دفنی لمینت دولایه با ورق محافظ pvd به ضخامت 1/52 میلیتر است. بی تردید می توان گفت هندریل شیشه ای توکار تنها مدل کاملا تمام شیشه ای حفاظ های راه پله و بالکن است که هیچ المان فلزی در نمای بیرونی آن دیده نمی شود و ببینده مجموعه شفاف و منظمی از جام های شیشه ای را در فواصل یک اندازه در کنار هم مشاهد می کند. ایمنی و لوکس بودن این محصول استفاده آن را در بناها و ساختمان های اداری، تجاری و خصوصی بیشتر از هر مدل دیگری با استقبال مواجه کرده است.

هندریل شیشه ای خود ایستا یا اسپیگات

اگر محدودیت زمان مشکل اصلی پروژه ساختمانی باشد انتخاب اول برای حفاظ شیشه ای ایمن مدل جذاب و کاربردی هندریل شیشه ای خود ایستا اسپیگات است. در این مدل از شیشه های لمینت و سکوریت می توان استفاده کرد. سرعت بالای نصب آن و سهولت اجرای آن یکی از مزیت های شاخص برای هندریل شیشه ای اسپیگات است که باعث شده بسیاری از پروژه های نرده کشی بالکن و دور استخر از آن استفاده کنند. در این مدل برای نصب پنل های شیشه ای از دو یا سه عدد پایه 15 یا 18 سانتیمتری اسپیگات استفاده می کنند که جنس این پایه ها از آهن ، استیل و آلومینیوم است. به دلیل ظاهر ساده و قیمت مناسب می توان از هندریل شیشه ای اسپیگات به عنوان یکی از گزینه های مهم برای نرده راه پله و بالکن نام برد.

 هندریل شیشه ای

هندریل شیشه ای اتصال نقطه ای یا فیکس پوینت

اگر شما در بالکن یا راه پله خود فضای کمی دارید اما هنوز مایل هستید که محیط جذاب و روشنی با حفاظ های شیشه ای داشته باشید، پیشنهاد آکات گلس هندریل شیشه ای اتصال نقطه ای فیکس پوینت است. شیشه ها در این هندریل به جای اینکه روی زمین کار گذاشته شوند و فضای شما را محدودتر کنند از کناره دیوار راه پله یا بالکن برای نصب شیشه ها استفاده می کنند. ارتفاع پنل های شیشه در هندریل شیشه ای فیکس پوینت بیشتر سه مدل قبلی و بین 120 تا 140 سانتیمتر است. جام های شیشه بوسیله چهار عدد اتصال نقطه ای فیکس پوینت که از جنس استیل، آلومینوم و آهن است به کناره دیوار ثابت می شود.

هندریل شیشه ای قاب دار

هندریل های شیشه ای قاب دار متداول ترین سیستم محافظ شیشه ای راه پله و بالکن است. این هندریل ها ترکیبی خاص از طراحی لوکس و ایمنی را ارائه می دهند. هندریل های شیشه ای قاب دار دارای صفحات شیشه ای شفافی هستند که توسط یک قاب در جای خود نگه داشته می شوند. قاب ها را می توان از متریال چوب ، آهنی یا مواد دیگر تهیه کرد ، با این وجود آلومینیوم بهترین گزینه شماست زیرا بدون نیاز به نگهداری و زنگ زدگی است. به دلیل استفاده از شیشه ، اکثر مردم در مورد نگهداری این محصول قضاوت اشتباهی می کنند. هندریل های شیشه ای زنگ زده یا دچار تغییر شکل نمی شوند ، فقط گاهی اوقات به تمیز کردن و باز بینی ساده نیاز دارند.

هندریل شیشه ای بدون قاب

وقتی منظره کننده ای در نمای پنجره و بالکن ساختمان خود دارید که می خواهید از آن نهایت استفاده را ببرید ، هندریل های شیشه ای بدون قاب بهترین انتخاب شماست. این سیستم های هندریل دارای صفحات شیشه ای و بدون قاب هستند. با استفاده از هندریل های شیشه ای بدون قاب ، در مقابل دید شما مانعی وجود ندارد ، بنابراین آنها گزینه ای خارق العاده برای بالکن ها ، تراس ها ، پشت بام ها ، کنار استخر و موارد دیگر هستند.

قیمت هندریل شیشه ای

توجه جزئیات ایمنی و سهولت استفاده در انواع هندریل شیشه ای باعث شده خرید این محصول لوکس بیشتر از گذشته باشد. تنوع در مدل های هندریل شیشه ای قیمت گذاری متفاوتی را برای آن موجب شده است. ولی به طور کلی می توان عوامل اصلی که در محاسبات قیمت هندریل شیشه ای مهم هستند را به ترتیب زیر نام برد.

 • سیستم اجرایی هندریل شیشه ای
 • نوع پنل های شیشه ای (سکوریت، لمینت)
 • جنس اتصالات و قطعات هندریل استیل
 • متراژ کلی سفارش

قیمت هندریل شیشه ای بر اساس مکان مورد استفاده آن با مقیاس اندازه برداری متفاوتی تعیین می شود یعنی قیمت هندریل شیشه ای که در راه پله نصب می شود بر حسب متر طول روی پنل ها یا طول شمشیری محاسبه می شود و قیمت هندریل شیشه ای بالکن و تراس یا پشت بام که ارتفاع آن بیش از 100 سانتیمتر است بر اساس متر مربع در نظر گرفته می شود. شما خریداران محترم می توانید برای کسب اطلاعات دقیق تر از قیمت هندریل شیشه ای با کارشناسان واحد فروش آکات پلاس تماس حاصل نمایید. ما برای آشنایی کلی شما در انتهای این صفحه لیست قیمت هندریل شیشه ای را قرار داده ایم.

قیمت هندریل شیشه ای
مدل (هندریل شیشه ای) قیمت تومان
اتصالات استیل اتصالات آلومینیوم
قیمت هندریل شیشه ای فریم لس 2600000 2450000
قیمت هندریل شیشه ای دفنی 2800000 2700000
قیمت هندریل شیشه ای اسپیگات 1700000 1900000
قیمت هندریل شیشه ای فیکس پوینت 2500000 2400000
قیمت هندریل شیشه ای پله 2300000 2200000
قیمت هندریل شیشه ای بالکن 2500000 2350000

  * قیمت بر حسب متر طول در راه پله و متر مربع در بالکن می باشد.

  * قیمت (با محاسبه لوله و پروفیل استیل و الومینوم دستگیر، یراق آلات، شیشه ، نصب) می باشد.

  * هزینه حمل به صورت جداگانه محاسبه می گردد.

  * برای اطلاع از قیمت بروز انواع هندریل شیشه ای تماس بگرید.

کاربرد هندریل شیشه ای

توجه به امینی و زیبایی در طراحی ساختمان های امروزی یک اصل مهم است به همین دلیل کاربرد هندریل شیشه ای به عنوان یک محصول لوکس و مدرن در بالکن، تراس، راه پله بیشتر از هر زمان دیگری رواج پیدا کرده است. بر این اساس محل اجرای هندریل و هدف آن تقسیم بندی دیگری برای هندریل های شیشه ای تعریف شده است که به ترتیب زیر است و ما به شرح هر کدام و استاندارد های اجرایی آنها در ادامه این صفحه می پردازیم.

 1. هندریل شیشه ای پله و راه پله
 2. هندریل شیشه ای بالکن و جان پناه
 3. هندریل شیشه ای تراس و دور استخر

ویژگی های هندیل شیشه ای آکات پلاس

 • ظرافت شیشه خالص
 • گزینه های نامحدود رنگ و طرح
 • پیشرفته ترین فن آوری نصب
 • دوام و طول عمر بالا
 • سفارشی به اندازه شما ساخته شده است
 • نصب تخصصی

هندریل های شیشه ای گزینه زیبایی است وقتی که می خواهید ظرافت و ایمنی را به ساختمان خود اضافه کنید. هندریل شیشه ای گزینه ایده آل برای هر ساختمان خصوصی یا عمومی است زیرا آنها ظاهر زیبایی را به ساختمان اضافه می کنند.

خصوصیات هندریل شیشه ای آکات پلاس

1. نمای بدون مانع

آخرین چیزی که یک طراح و معمار برای جلوی پنحره ها و بالکن های ساختمان خود می خواهد این است که نمای ساختمان را با نرده بپوشاند. با استفاده از هندریل های شیشه ای ، می توانید بدون از بین بردن نمای خیره کننده خود ، مانعی ایمن وشفاف ایجاد کنید. ممکن است قسمت های در ساختمان شما وجود داشته باشد که شما می خواهید کمی از حریم خصوصی در آنها حفظ شود ماند استخر یا تراس خود. شیشه را می توان برای این مناطق خاص سند پلاست یا هوشمند انتخاب کرد که در نهایت هندریل های شیشه ای را به یک محصول کاملاً قابل اعتماد تبدیل می کند.

2. تعمیر و نگهداری آسان

به طور کلی هندریل های شیشه ای با یک اسفنج ساده سریع به راحتی تمیز می شوند. خانه هایی که بچه های کوچک یا حیوانات خانگی دارند ممکن است کمی بیشتر به نگهداری احتیاج داشته باشند. با این حال ، در مقایسه با نرده های فلزی و چوبی سنتی که نیاز به نگهداری منظم دارند ، هندریل شیشه ای ه نگهداری کمی نیاز دارد و در برابر عناصر طبیعی به خوبی محافظت می شود.

3. دوام

هتدریل های شیشه ای با قطعات آلومینیومی آنودایز شده در صورت قرار گرفتن در معرض عناصری مانند برف و آب یا کلر استخر ، خورده نمی شوند. سطح شیشه همچنین قادر به تحمل دمای شدید است.

4. ایمنی

شیشه سکوریت و لمینت هندریل شیشه ای در برابر شکستن محکم و مقاوم است. با استفاده از صفحات جامد شیشه ای ، ترس از سقوط کودکان و حیوانات خانگی وجود ندارد. درعوض ، یا اجرای هندریل شیشه ای بدون نگرانی بالا رفتن کودکان از ریل های نرده های فلزی یا چوبی از منظره لذت می برید.

5. انعطاف پذیری

هندریل های شیشه ای دارای طیف گسترده ای از صفحات شیشه ای رنگی برای انتخاب و رنگ دلخوا خود متناسب با سایر اجزا ساختمان شما هستند. گزینه های نصب هندریل شیشه ای بر اساس انتخاب قاب و بدون فریم متفاوت است.

 

چاپ