پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای چیست؟ دیوارهای شیشه ای یا پارتیشن های شیشه ای صفحه های شیشه ای هستند که تحمل بار ندارند و به تقسیم فضای اتاق کمک می کنند. پارتیشن های شیشه ای معمولاً ارتفاع کامل ، از کف تا سقف را پوشش می دهند. آنها به ویژه در ادارات به عنوان جداکننده اتاق کار می کنند و برای باز کردن فضای یک اتاق و افزایش نور در آن بسیار مناسب هستند و به ایجاد یک فضای کاری باز کمک می کنند.
 پارتیشن شیشه ای

شیشه دارای خواص مختلفی است که باعث می شود آن به عنوان ماده ای بسیار ارزشمند برای طراحی داخلی باشد. کم هزینه ، کاملاً شفاف و کاملاً مستحکم برای ایجاد یک مانع محکم ، پارتیشن شیشه ای کاملاً مناسب است برای آنکه بخواهید یک منطقه را بدون کم شدن نور و محدود کردن دید تقسیم بندی کنید.

پنجره ها را در نظر بگیرید. شیشه در 99.9 درصد پنجره ها استفاده می شود ، زیرا نور را به داخل راه می دهد ، به ما امکان می دهد تا بیرون را ببینیم.

همین خصوصیات در مورد پارتیشن های شیشه ای نیز صدق می کند. پارتیشن های شیشه ای در واقع دیوارهای شیشه ای داخلی هستند که برای تعریف ، بستن و تعیین مرزها استفاده می شوند. از این موارد زمانی استفاده می شود که بخواهید بین مناطق مختلف تفکیک کنید بدون اینکه فضا را محدود یا بسته کنید.

موارد استفاده از دیوارهای جداسازی شیشه ای

پارتیشن های سکوریت شیشه ای یکی از ویژگی های مشترک طراحی داخلی برای دفاتر ، اماکن تجاری و ساختمانهای عمومی است. آنها معمولاً برای این موارد استفاده می شوند:

  • مناطق جداگانه را بدون محدودیت نور و خط دید کاملاً محصور می کند.
  • قسمت هایی از راه های درب و ورودی را تشکیل می دهد.
  • یک نشانه از طراحی مدرن و ویژه در یک دفتر ایجاد می کند.

 پارتیشن شیشه ای

فواید پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای داخلی دارای مزایای زیر است که آنها را به عنوان گزینه محبوب در میان طراحان داخلی تجاری تبدیل می کند:

  • نور: بسته شدن مناطق مشخص با مواد جامد می تواند به سرعت قسمت هایی از یک دفتر را تاریک و ناخوشایند کند. پارتیشن های دیواری شیشه ای اجازه می دهد نور طبیعی در محیط آزادانه جریان داشته باشد ، باعث کاهش هزینه قبض های روشنایی و تقویت روحیه کارکنان می شود.
  • بینایی: یکی از مهمترین دلایل محبوبیت دفاتر طرح آزاد با پارتیشن شیشه ای این بود که روسای شرکت ها اعتقاد داشتند که کارکنان احساس می کنند عضوی بیشتر از یک تیم هستند و در نتیجه اگر همه دیگران یکدیگر را ببینند ، بهره وری بیشتری دارند. شیشه در حالی که فضای شخصی خود را در اختیار همه قرار می دهد ، به همان اثر دست می یابد و از آنجا وسعت دید باز است ، فضای کار احساس جاداری و تحمیل کمتری می کند.
  • عایق صدا: یکی از اشکالاتی که در مدل دفتر اوپن باز وجود دارد ، سر و صدا است - با هرکسی که فضای باز یکسانی را تقسیم می کند ، میزان صدا می تواند یک مشکل باشد و بعضی از افراد با توجه به حواس پرتی نمی توانند به طور موثر کار کنند. پارتیشن شیشه ای این مشکل را حل می کند که اجازه می دهد فضاهای بسته و ساکت را برای افراد ایجاد شود.
  • انعطاف پذیری: از آنجا که پارتیشن های اداری شیشه ای به صورت مدولار از پانل های شیشه ای منفرد ساخته می شوند ، ایجاد فضاهای با شکل های مختلف و پیکربندی پارتیشن ها به روش های مختلف بسیار آسان است.
  • هزینه: شیشه ماده ای است که به راحتی در دسترس و مقرون به صرفه است. نصب و پایین آوردن آن نیز بسیار آسان است ، بطور قابل توجهی در هزینه های ساختمان صرفه جویی می کند ، به ویژه هنگامی که صحبت از طراحی مجدد یک فضا می شود.

 پارتیشن شیشه ای

انواع پارتیشن شیشه ای

هنگام در نظر گرفتن پارتیشن بندی اداری ، انواع مختلفی از پارتیشن شیشه ای برای انتخاب وجود دارد. هر یک از آنها دارای ویژگی ها و کیفیت های مختلفی هستند و همه در شرایط مناسب مفید هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع مختلف پارتیشن های شیشه ای ، ادامه مطلب را بخوانید:

پارتیشن شیشه ای یک جداره و دوجداره

پارتیشن شیشه ای دو جداره محبوبیت بیشتر برای ادارات و ساختمانهای شرکتی دارد که ویژگی های شیشه ای بیشتری را در فضای کاری خود برای ایجاد نمای مدرن در نظر می گیرند. راه حل های پارتیشن یک جداره و دوجداره مشاغل را قادر می سازد تا با تقسیم فضا ، از مناطق به طور مفید استفاده کنند ، در حالی که هنوز هم به نور طبیعی اجازه می دهد محیطی روشن و جادار ایجاد کند. شیشه یک فضای مدرن و تمیز را ایجاد می کند.

پارتیشن شیشه ای صوتی

سیستم های پارتیشن بندی شیشه ای صوتی نهایت عملکرد عایق صوتی را ارائه می دهند. در هر دو گزینه تک ، دو جداره و نوار عایق وجود دارد ، اطمینان حاصل کنید که شما می توانید با توجه به نیازهای صوتی خود به سبک مورد نظر خود برسید. صدای بلند را نمی توان از طریق پارتیشن های صوتی شیشه ای شنید که یک راه حل مناسب برای جلسات و گفتگوهای محرمانه مهم است.

پارتیشن شیشه ای فریم لس

 

پارتیشن شیشه ای ریلی

 

پارتیشن شیشه ای اداری

 

 پارتیشن شیشه ای

هدف استفاده از پارتیشن های شیشه ای چیست؟

پارتیشن های شیشه ای به اشکال و انواع مختلفی وجود دارند و کل یک بخش مهم در صنعت ساختمان را تشکیل می دهند. تقاضا برای آنها بسیار راحت قابل درک است. دیوارهای شیشه ای نشان دهنده یک راه حل زیبا ، شیک و مدرن است که خانه ها و دفاتر را احیا می کند.

اما مزایای پارتیشن شیشه ای در مقایسه با دیوارهای معمولی چیست؟ مهمتر از همه ، ساخت پارتیشن های شیشه ای بسیار آسان تر است. از آنجا که اکثر پارتیشن ها به صورت سفارشی ساخته می شوند ، یعنی به ترتیب اندازه می شوند ، تنظیم شیشه به دهانه موجود بسیار آسان است. شما نیازی به ساخت یک دیوار خاص ندارید مگر اینکه یک پارتیشن شیشه ای بخشی از یک بازسازی بزرگتر باشد. به طور کلی ، مشتریان فقط باید به دهانه ای که می خواهند محصور کنند اشاره کنند و یک هفته بعد از یک دیوار شیشه ای لذت ببرند. 

بعلاوه ، برای نصب پارتیشن شیشه ای کار ساختمانی عمده ای لازم نیست. بسته به دامنه کار ، نصب معمولاً بین 1 تا 5 روز طول می کشد. علاوه بر این ، این روند به اندازه ساخت و ساز دیوار های آجری یا بتنی کلی فاجعه آور نیست - کار کثیف ، گرد و غبار یا صدای بلند نیست. یک مزیت بزرگ دیگر در این واقعیت نهفته است که برای اکثر نوسازی ها ، مجوز یا تأیید شهرداری لازم است. دیوارهای شیشه ای یک ساختار دائمی در نظر گرفته نمی شوند که در زندگی واقعی معنی چندانی ندارند ، اما از نظر ظاهری زیبا هستند و نیاز به دریافت هیچ مجوری ندارد.

نیازی به گفتن نیست که نور خورشید برای ما نیز مفید است. ثابت شده است که نور طبیعی باعث افزایش بهره وری در انسان شده و باعث افزایش دوپامین - هورمون معروف خوشبختی می شود. این ترفند برای شرکتهای بزرگی که به فکر رفاه کارمندان خود هستند و به معنی طراحی یک فضای باز هستند بسیار مفید است. چیدمان دفتر باز همچنین ثابت کرده است که رابطه مثبتی در بین کارمندان و مشتریان ایجاد می کند زیرا دیوارهای شیشه ای فوراً تصور یک محیط صادقانه و فراگیر را ایجاد می کنند.

 پارتیشن شیشه ای

علاوه بر این ، پارتیشن های شیشه ای زمینه وسیعی را برای خلاقیت ارائه می دهند. سیستم های شیشه ای انواع مختلفی دارند و به راحتی قابل شخصی سازی هستند که حتی بی نظیرترین و غیرمعمول ترین ایده ها را می توان زنده کرد. اگر تزئینات دیوار صفحه ای معمولاً به انتخاب رنگ یا کاغذ دیواری ختم می شود ، می توان یک دیوار شیشه ای را از قاب ، رنگی یا شفاف قاب گرفت و حتی رنگ آمیزی کرد یا نقاشی نکرد! و انتخاب ها در اینجا متوقف نمی شوند. در واقع ، بحث در مورد طراحی و جزئیات معمولاً زمان بیشتری نسبت به خود نصب طول می کشد.

با در نظر گرفتن همه موارد ، یک پارتیشن شیشه ای بدون فریم نمایانگر یک افزودنی عالی به فضای داخلی است که باعث بهبود طراحی و مدرن سازی فضا می شود. با یک شرکت مناسب ، گزینه ها نامحدود هستند ، و شما می توانید مطمئن باشید که ایده های شما تا حد عالی اجرا می شوند!

قیمت پارتیشن شیشه ای

تعیین قیمت پارتیشن شیشه ای کار تخصصی است که باید توسط کارشناسان ماهر و پس از اندازه برداری دقیق و توجه به موارد تاثیر گذار مانند نوع شیشه ها ، کیفیت یراق آلات ، سیستم اجرایی انجام شود. به صورت استاندارد قیمت پارتیشن شیشه ای بر اساس متر مربع سطج پنل های شیشه ای محاسبه می شود. ما در ادامه این صفحه لیست قیمت پارتیشن شیشه ای را قرار داده ایم تا خریداران محترم اطلاعات کلی در این مورد داشته باشند.

قیمت پارتیشن شیشه ای
مدل (پارتیشن شیشه ای) قیمت تومان
شیشه لمینیت شیشه سکوریت
قیمت پارتیشن شیشه ای فریم لس 2600000 2450000
قیمت پارتیشن شیشه ای مات 2800000 2700000
قیمت پارتیشن شیشه ای اداری 1700000 1900000
قیمت پارتیشن شیشه ای دوجداره 2500000 2400000
قیمت پارتیشن شیشه ای ریلی 2300000 2200000
قیمت پارتیشن شیشه ای طرح دار 2500000 2350000

  * قیمت بر حسب متر مربع می باشد.

  * قیمت (با محاسبه فریم استیل و آلومینیوم ، یراق آلات، شیشه ، نصب) می باشد.

  * هزینه حمل به صورت جداگانه محاسبه می گردد.

  * برای اطلاع از قیمت بروز انواع پارتیشن شیشه ای تماس بگرید.


چاپ